Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yüce ilk ziyaretini Taraklı'ya yaptı

31 Mart yerel seçimlerde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem Yüce ilk ziyaretini Taraklı'ya yaptı.

23:22   |   02.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Yatsı namazını tarihi Yunus Paşa Camiinde eda eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ardından Cumhur İttifakı Seçim İrtibat bürosunu ziyaret edip, Cumhur İttifakından Taraklı Belediye Başkanı seçilen İbrahim Pilavcı'ya 'hayırlı olsun' ziyareti gerçekleştirdi.


Buradaki ziyaretinden sonra AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret eden Yüce, partililerle bir araya geldi.


AK Parti İlçe Başkanı Erdal Özen yaptığı konuşmada,''31 Mart Pazar günü Ülkemiz için, İslam alemiz için çok önemli olan, Bir seçimi Elhamdülillah alnımızın akıyla atlattık. Türkiye'de olsun, gerek Sakarya ve Taraklı'da 15.'inci seçimimizi Cumhurbaşkanımız Sayın Rcep Tayip Erdoğan önderliğinde kazandık diyen Başkan Özen, Hem Sakarya'da hemde Taraklı'da Cumhur İttifakına büyük destek veren Taraklı'lı vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum''Dedi.


Taraklı'dan fazla Büyükşehir için çalıştıklarını söyleyen Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı,'' Ekrem Başkanımıza mahcup olmamak için seçim çalışmalarımızda nereye gittiysek kendimizden fazla Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce'ye destek istedik. Allah'ın izniyle de hem şahsım, hemde Başkanımız Ekrem bey yüksek bir oy oranıyla halkımıza hizmet etmek için göreve seçildik diyen Başkan Pilavcı, Allah'ın izniyle kimseye mahcup olmadan görevimizi başarıyla yapacağız''Dedi.


 Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde kendisine büyük destek veren Taraklı halkına teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,''Taraklıda nasıl İbrahim bey sizin kardeşiniz, Sakarya'da da aynı şekilde ben sizin kardeşinizim. İstediğiniz zaman ziyaretimize gelebilir sıkıntılarınızı bizlere iletebilirsiniz diyen Başkan Yüce, Belediye Başkanımız Sayın Tacettin Özkaraman'a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah'ın izniyle Taraklı'da daha önce yapılan hizmetlerin İki katını yapmak için gece gündüz demeden hep birlikte çalışacağız''Dedi.


Murat DİRİ/Taraklı

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 249911 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3509 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Mehmet
03.04.2019 13:59
Geldiğim geleceğim budur demiştir içinden :)) Tabi kendisine oy veren çok sayıdaki MHP liye de bir teşekkürdür bu aynı zamanda. Bence çok akıllıca ve çok anlamlı bir hareket. Tebrik ediyorum.
Online Ziyaretçiler