Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hendek'te devir teslimde son dakika gelişmesi

Hendek Belediye Başkanlığına seçilen Turgut Babaoğlu, görevi belediye başkanı İrfan Püsküllü'den değil başkan vekili Mahmut Nedim Alkan'dan devralacak..

13:44   |   04.04.2019
Haber Resmi

 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Hendek Belediye Başkanlığına seçilen Turgut Babaoğlu mazbatasını aldıktan sonra Cuma günü Hendek Belediyesine giderek görevine başlayacak..

  Hendek Belediyesinde yapılacak devir töreninde, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü  yurtdışında olması nedeniyle katılamayacak. Püsküllü'nün eniştesinin sağlık durumlarının ciddi olması nedeniyle hafta ortasında yurtdışına gittiği belirtiliyor.
  Hendek'in yeni belediye başkanı Babaoğlu, bu nedenle görevi başkan vekili  Mehmet  Nedim Alkan'dan teslim alacak..


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 241173 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 11875 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vanlı
04.04.2019 21:17
İrfan püsküllü adamdı adam hernekadar fazla tanımasamda
hendekli
04.04.2019 16:04
belediye ak parti adayı açıklandıktan sonra verildi neyin devir teslimi vatandaşa şov yapmayın
Mehmet Ergider
04.04.2019 15:46
İrfan Püsküllü dik duruşlu şerefli haysiyetliaynı zamanda milli görüş geleneğinden beri bu teşkilata hizmet etmiş birisidir. Belediyeyi tertemiz şaibesiz ve dürüstçe yönetmiştir. Belediye de, Teşkilatta, Hendek te ve insanların gönlünde yer aldığı halde listede yer almamış ise bunu sebebi bazı arkadaşların kendi geleceklerine yatırım yapma telaşıdır. Bu nedenle davasına ihanet eden Püsküllü değildir. Bunun gibi dava erleri sayesinde 17 belediye alanların kendilerini bir anda strateji uzmanı siyaset duayeni gibi nitelendirerek millet gönlündeki yerlerden hızla aşagı düşmeleri ne yazık ki bu elim sonucu doğurmuştur. Kimse davada C.Başkanımızdan önde değildir. İleriye dönük siyasi ikbal hevesleri milletin sandığında gömülmektedir.
Kazimiye birlik
04.04.2019 14:40
Şimdi bakıyorum bazı partililer ali inci ve irfan puskulluye ateş puskuruyor lar. .yazık çok yazık.agizinizdan çıkana dikkat ediniz. Bakın nu yazin bir kenara birdahaki seçime yalvaracaklar gelin aday olun bu Babaoğlu nu başka türlü deviremeyiz diye ..
vatansever
04.04.2019 14:31
İyi tatiller İrfan Püsküllü.
Online Ziyaretçiler