Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 6 Nisan Cumartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:15   |   06.04.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
GÜN AKP'NİN

Büyükşehir, Serdivan ve Adapazarı Belediyesi'nde devir teslim törenleri gövde gösterisine dönüştü. Büyükşehir Belediyesi önündeki keşkek dağıtımında ise izdiham yaşandı.


Yenisakarya
YÜCE GÖREVDE

Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem Yüce dün mazbatasını aldı ve resmen göreve başladı. Yüce; "Sakarya için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Sakarya için hayallerimiz var" dedi.


Sakaryahalk
HİZMETE DEVAM

Sakarya Adliyesi'nde coşkulu kalabalıkla mazbatasını alan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce dün görevi 10 yıl süreyle başkanlık yapan Zeki Toçoğlu'ndan aldı. Hizmetlerin devam edeceğinin altını izin Yüce, "Sakarya'mızın en ücra köşesine kadar hizmet götüreceğiz" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
BAYRAK YÜCE'DE

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nde devir teslim töreni gerçekleştirildi. 2009 yılından bu yana Büyükşehir Belediye Başkanı olan Zeki Toçoğlu, görevini yerel seçimlerde yüzde 65 oy alan Ekrem Yüce'ye devretti.


Yenigün
ŞİMDİ HİZMET ZAMANI

Rekor bir oyla Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem Yüce, dün önce mazbatasını sonrada görevi devraldı. Sonra halka seslenen Yüce, "Sakarya için hayallerimiz var. Şehrimiz için hep birlikte çalışacağız" dedi.


Adapostası
'BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ'

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından İl Seçim Kurulu'ndan mazvatasını alan Ekrem Yüce, "Sakarya için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Şehrimiz için çalışacak, daha iyi bir Sakarya'yı hemşerilerimizle birlikte inşa edeceğiz. Bizim Sakarya için hayallerimiz var" dedi.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 263074 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1889 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler