Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 8 Nisan Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:08   |   08.04.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
HİZMET ZAMANI

Yeni başkanlar mazbatalarını alarak makamlarına oturdu. Halkın beklentisi seçim sürecindeki vaatlerin unutulmayıp yerine getirilmesi.


Yenisakarya
SAKARYA'NIN HİZMETİNDE OLACAĞIZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, "Bize oy veren ya da vermeyen bütün hemşerilerimizin hizmetinde olacağız. Sakarya; berekettir, hürmettir, kardeşliktir, izzettir ve Sakarya'ya hizmet gerekir" dedi.


Sakaryahalk
GÖRECEZ BAKALIM!

Önce 'Aday Adaylığı' süreci, ardından 'Adaylık' süreci, heyecanlı geçen 'yerel seçim' çalışması, 31 Mart gecesi sandıktan 'başkan' olarak çıkmak, resmiyet anlamında 'mazbata' alımı ve 'başkan' olarak o makama oturmanın mutluluğu... Buraya kadar ki süreç 17 başkanın gönlüne göre oldu. Şimdi sıra hizmetlerle gönüllere girmeye geldi.


Adapazarı Akşam Haberleri
VATANDAŞ İSYANDA!

Yükselen sebze ve meyve fiyatları vatandaşın cebini oldukça zorluyor. Fiyatlardan oldukça şikayetçi olan vatandaşlar, "Fiyatlar çok yüksek. Almak istiyoruz ama hiçbir şey alamıyoruz" diyerek yaşadıkları zorlukları dile getirdiler.


Yenigün
ANIT KAYBOLDU!

Sakarya Demokrasi (Kent) Meydanı'nda Büyükşehir Belediyesi'nce yapılan yeni düzenlemede Atatürk Anıtı'nın yeri kadar, yeni hali de anıtın yüksek olmadığı gerekçesiyle pek beğenilmedi.


Adapostası
AYRIM YOK!

31 Mart seçimlerinin ardından tüm Sakaryalılara teşekkür eden Başkan Yüce, "Bize oy veren ya da vermeyen bütün hemşerilerimizin hizmetinde olacağız. Sakarya'mıza gece gündüz demeden hizmeti kendimize görev bilip, gereğini yapacağız" dedi.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 178779 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1951 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler