Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Vali Nayir'den Yüce'ye hayırlı olsun ziyareti

Vali Ahmet Hamdi Nayir, 31 Mart günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Ekrem Yüce'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

23:10   |   08.04.2019
Haber Resmi

 Vali Ahmet Hamdi Nayir'i makamında ağırlayan ve ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten SBB Başkanı Ekrem Yüce, Sakaryalı hemşehrilerinin teveccüh göstererek kendisine verdikleri böylesine önemli bir görevi layıkıyla yerine getirmek için büyük gayret göstereceklerini belirterek, güzel temennileri için de Sayın Valimize teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinin hem Ekrem Yüce'nin kendisine hem de İlimize hayırlara vesile olmasını dileyen Vali Ahmet Hamdi Nayir,  mahalli idarelerimiz ile merkezi yönetimlerimizin önemli anayasal kuruluşlarımız olduğunu, Sakarya'mızın gelişmesi ve kalkınması adına Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyelerimiz ile hep birlikte çalışacaklarını ifade etti.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçiminin İlimizde huzur ve güven içerisinde geçmesinin önemine de değinen Vali Ahmet Hamdi Nayir, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem Yüce'ye görevinde başarılar diledi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 139610 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1525 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler