Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Başkan Kılıç ilçe teşkilatını ağırladı

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İlçe Teşkilatını makamında ağırladı. Başkan Kılıç, “Seçim sürecinde halkımızdan şahsımıza iletilen sorunları inşallah en kısa sürede çözeceğiz” dedi.

11:47   |   09.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

İlçe Başkanı Beşir Doğrusever ve yönetim kurulu üyeleri Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette konuşan İlçe Başkanı Doğrusever, "İlçemiz adına sizlerin burada olması bizlere güven ve mutluluk veriyor. Biz teşkilatımızla, kadın ve gençlik kollarımızla her zaman sizlerin yanındayız, Rabbim yar ve yardımcımız olsun" dedi.


"Hep birlikte hizmet edeceğiz"





Başkan Fevzi Kılıç ise ilçe teşkilatının ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade ederek, "Biz büyük bir aileyiz. Yönetim kurulu üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımız,mahalle başkanlarımız bizim sahadaki gözümüz, kulağımız. Seçim sürecinde halkımızdan şahsımıza iletilen sorunları inşallah en kısa sürede çözeceğiz. Hep birlikte ilçemize en güzel şekilde hizmet edeceğiz" dedi.






Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 5177 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4071 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Erenler
13.04.2019 05:06
Bu neki ilkokul mezunu belediyenin memurları var lütfen lütfen el vicdan
canlı yayın
09.04.2019 12:25
ilk belediye meclis toplantınızı canlı yayın ile şeffaf bir şekilde yaptığınız için tebrik ederim.inşallah bu sürekli olur
Çaybaşılı
09.04.2019 12:09
Hizmet edeceğinizden şüphe Yok.şöförünüzden başladınız a sınıfı memur yaptın(yazı işleri müdürü)onca işsiz üniversiteli genç varken
Online Ziyaretçiler