Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

“Sakarya için birlikte çalışacağız”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'i Büyükşehir Belediyesi'nde konuk etti

12:27   |   09.04.2019
Haber Resmi

Başkan Ekrem Yüce, Vali Nayir'i Büyükşehir Belediyesi'nde konuk etti. Yüce, "Nazik ziyaretleri ve temennileri dolayısıyla Sayın Valimize teşekkür ediyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde hemşerilerimizin desteğine layık olmak için çok çalışacağız. Şehrimizin tamamına yayılan bir anlayışla hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz" dedi.


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir'i Büyükşehir Belediyesi'nde konuk etti. 31 Mart yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve seçilen Ekrem Yüce'ye başarı dileklerini ileten Vali Nayir, Sakarya'nın gelişmesi ve kalkınması adına Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri ile hep birlikte çalışacaklarını ifade etti.


Şehrin tamamına yayılan hizmet anlayışı

Nazik ziyaretleri ve temennileri dolayısıyla Vali Ahmet Hamdi Nayir'e teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, "26 Kasım'da bir yolculuğa çıkmıştık. Hemşerilerimizin desteği ve teveccühü ile 31 Mart seçimlerinin ardından hamdolsun görevimize başladık. İnşalalh tevazu, samimiyet ve gayretle hemşerilerimizin desteğine layık olmak için çok çalışacağız. Şehrimizin tamamına yayılan bir anlayışla hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 234012 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1988 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
selçuk namaz
12.04.2019 18:26
sayın Başkanım ve sayın Valim çıktığınız bu yolda Rabbim yar ve yardımcınız olsun. sakarya'mıza inşallah güzel işler ve eserler yapacağınıza eminim şehrin iki büyük isminin bir araya gelerek bu mesajı vermesi bizleri çok mutlu etti. Sizlere başarılar diliyorum. Saygılar... Selçuk NAMAZ Kocaali Ak Parti Eski İlçe Genç. Kol. Bşk.
Online Ziyaretçiler