Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 10 Nisan Çarşamba. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:38   |   10.04.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
AKP'Lİ YAVUZ HEDEF OLDU!

AKP'nin Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İstanbul seçimine ilişkin yaptığı açıklamalar sonrasında dijital basın ve sosyal medyada hedef haline geldi.


Yenisakarya
EMNİYET TEŞKİLATI ÖVÜNÇ KAYNAĞI

Vali Nayir, "Aziz milletimizin ve ülkemizin varlığı ve bütünlüğü için canı pahasına görevini hakkıyla yerine getiren emniyet teşkilatımız bizlerin övünç kaynağı" dedi.


Sakaryahalk
KESİN YER BELLİ DEĞİL

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Cumalı'nın "Şehir Hastanesi'nin yeri kesin Alandüzü mü" sorusu üzerine AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, "Hastanenin yeri konusunda Alandüzü mevkiinde söz ediliyor. Evet, yer orası fakat değiştirilemez diye bir kaide yok. Daha uygun bir yer bulduk dersek, bakanlık da ona göre bir görüş bildirir" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
'AYNI KABUSLARI YAŞAMAYALIM!'

Sakarya Bakallar ve Bayirler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, yeni belediye başkanlıklarından bahar aylarının kabusu olan kermeslere ve hızla çoğalan zincir marketlere sınırlama getirerek esnafın yanında olmalarını istedi.


Yenigün
'BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ'

Vali Ahmet Hamdi Nayir 'Hayırlı Olsun' ziyaretinde bulunduğu Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile birlikte Sakarya'ya hizmet edeceklerini ifade etti.


Adapostası
HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ

Esnafları ziyaret eden Başkan Ekrem Yüce, "Hepimiz aynı şehirde yaşıyoruz. Bu şehrin daha müreffeh yarınlara ulaşmasını sağlayacak adımları hep birlikte atacağız. Tam bir uyum içerisinde hareket ederek, Sakarya'yı daha güzel yarınlara hazırlayacağız" dedi.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 9543 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1943 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ertanözer
10.04.2019 10:06
MERKEZDEN 19 KM UZAKLIKTA ANCAK İLÇE HASTANESİ İSMİNİ ALIR.OLDU OLACAK AKMEŞEYE GÖTÜRÜN.İZMİTİN İHTİYACI YOK, BİZİM VAR.ONLAR ŞEHİR HATANESİNİ İKİ YIL OLACAK AÇTILAR.!!! O BÖLGEDE İKİ HASTANE VAR ŞİMDİ OTOYOL ÇIKIŞIDA ORADA OLACAK.ESKİ SAKARYA KÖPRÜSÜ-PEKŞENLER ARASI BİR YER OLSUN HERKES FAYDALANSIN.
Online Ziyaretçiler