Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

MHP'den Yüce'ye hayırlı olsun ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'yi ziyaret etti.

18:04   |   10.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi
 16. Haber Resmi

MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, İl Başkan Yardımcıları Ömür Açba ve Oğuz Alkaş ile birlikte, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Akar, yeni dönemde yapılacak çalışmalarda MHP teşkilatları olarak Cumhur İttifakının tüm Belediye Başkanlarının yanında olacaklarını, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin şehre katacağı hizmetlere de destek olacaklarını ifade etti.


Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Milliyetçi Hareket Partisi ile Sayın İl Başkanımız, Taraklı Belediye Başkanımız ve çok değerli belediye meclis üyelerimiz ile uyumlu çalışıp, Sakarya'mıza faydalı hizmetleri birlikte sunabilme arzusundayız. Cumhur İttifakının sadece bir seçim birlikteliği olmadığının bilinciyle hareket edeceğiz. MHP İl Başkanımız nezdinde tüm MHP camiasına 31 Mart seçimlerindeki destekleri için teşekkür ediyorum. Taraklı'ya da teşekkür ediyorum. Çok iyi sonuçlar aldık" dedi.

MHP İl Başkanı Akar, ziyaretinin ardından 31 Mart seçimleri sonrası yapılan ilk Büyükşehir Belediye Meclis toplantısını da takip etti.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 263173 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3167 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Adil Düzenli
11.04.2019 19:35
Maltepe caddesi üzerindeki minibüs son durağı(vagon çıkışında ilk durak) ansızın kaldırıldı. Yenisi hala koyulmadı. Akibetini bilen yok... Zaten çoğu minibüs şoförleri bu durak yolcularını buraya kadar götürmek istemiyor. Yolcuya rahatsızlık veriyordu. O zaman Maltepe minibüslerine binmek enayiliktir.
MERT SAKA
11.04.2019 16:07
mhp tiyatrosu izlediniz
Online Ziyaretçiler