Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 11 Nisan Perşembe. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:59   |   11.04.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
MECLİSLERDE BAHAR HAVASI

31 Mart Yerel Seçimleri'nde yeniden oluşan belediye meclisleri ilk toplantlarını yaptı. Karasu dışındaki tüm belediyeler ile Büyükşehir Belediyesi'nde önceki faaliyet dönemi ibra edildi.


Yenisakarya
SUÇLA SİNERJİK MÜCADELEDE BAŞARI

Halkın desteğiyle Sakarya'yı bir 'huzur adası' yapmada önemli mesafeler aldıklarını belirten İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, "Özellikle asayş suçlarıyla etkin mücadele için geliştirdiğimiz ve uygulamaya koyduğumuz 'Suçla sinerjik mücadele' projemiz önemli başarılara imza attı" dedi.


Sakaryahalk
KOLLARI SIVADI

Yerel seçim sonrasında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem Yüce'nin başkanlığında ilk meclis dün toplandı. Halkın kendilerine yüklediği sorumluluğu iyi bildiğin, belirten Başkan Yüce, seçim öncesi kamuoyuyla paylaştığı 20 projesi içinde yer alan Sakarya Fidancılık ve Peyzaj A.Ş'nin çok acil olarak hayata geçeceğini belirtti.


Adapazarı Akşam Haberleri
İLK MECLİS İLK İCRAAT

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yeni dönemin ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Meclis toplantısında, Yüce'nin yeni dönem projeleri arasında yer alan Sakarya Fidancılık ve Peyzaj AŞ için ilk adım atıldı.


Yenigün
'ŞEHİR HİZMET BEKLİYOR'

Büyükşehir Belediye Meclisi'nin yeni dönem ilk toplantısında konuşan Başkan Ekrem Yüce, "Şehrimiz, bizden hizmet bekliyor. Sakarya'yı daha güzel yarınlara, hep birlikte hazırlamlıyız. Artık Sakarya'da sadece hizmet, yatırımlar ve marka şehir konuşulmalıdır" dedi.


Adapostası
POTANSİYELİN FARKINDAYIZ

Büyükşehir Meclisi, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Yüce, "Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin potansiyelinin farkındayız. Bu potansiyeli paydaşlarımızla birlikte avantaja dönüştürmeliyiz" dedi.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 237215 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1849 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler