Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Medya kuruluşlarını arayıp! Balon haberin böylesi

Sabah saatlerinde medyabar dahil bazı basın kuruluşlarını arayan bazı kişiler Serdivan Belediyesi'nde çalışan bazı daire müdürlerinin akşam ünlü bir restaurantta yedikleri yemekten zehirlenerek özel bir hastaneye kaldırıldıkları söyledi..

13:04   |   12.04.2019
Haber Resmi

Bugün sabah saatlerinde gazeteleri telefonla arayan bir kişi ' Dün Serdivan'da toplu bir gıda zehirlenmesi olmuş.. Ünlü de bir restaurant. Sanırım zehirlenerek  Adatıp Hastanesinde tedavi görüyorlar. Hastanede yatanlar arasında daire başkanları Serdivan Belediyesi müdürlerinin de olduğu söyleniyor. Hani 10-15 kişilik  bir grup var. Haberiniz olmadımı.  Araştırın bakın isterseniz. Biz haberleri sizden öğrenmeye alışkınız. Yazında okuyalım. Ne olmuş bilelim' dedi..


Bunun üzerine haberciler önce hastaneye arayıp akşam toplu gıda zehirlenmesi olup olmadığını sordular. Ancak gelen giden yoktu.

Bunun üzerine Serdivan Belediyesini aradıklarında ise belediyedeki yöneticiler kendilerine de başka gazetecilerin arayıp durumu sorduklarını söyleyerek ' Öyle bir şey yok. Hatta başkan da zehirlenmiş dediler. Başkan bey burada. Birilerinin canı sıkılmış galiba' dediler.

Şimdi merak edilen yalanı kimin neden çıkartmak istediği...


 
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 26274 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3805 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler