Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sakarya depremi TV264'ten takip etti!

Akyazı merkezli 4 büyüklüğünde yaşanan deprem sonrası TV264 yaptığı canlı yayın bağlantılarıyla Sakaryalıları bilgilendirdi.

17:37   |   12.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

MEDYABAR.COM


Merkez üssü Akyazı olan deprem tüm Sakaryalılara bir kez daha korkuyu hatırlattı. Kandilli Rasathanesi saat 16.03 sularında merkez üssü Akyazı olarak açıklanan 3,9 büyüklüğünde bir depremi  kısa bir süre sonra 4.0 olarak revize etti. 


O dakikalarda ise TV264 ise canlı yayınlarla izleyicileri bilgilendirdi. AFAD İl Müdürü Hüseyin Kaşkaş'ı yayına alan TV264, Osman Çapoğlu'yla son gelişmeleri aktardı. 


Kaşkaş'tan sonra TV264 Akyazı muhabiri Alaattin Onur'u yayına alan Çapoğlu, Akyazı'daki son durumu aktardı. Sakaryalılar ve çevre illerdeki pek çok vatandaş ise depremi TV264'ten takip etti. 
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 3741 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5471 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
A-GÜVEN
13.04.2019 11:09
Depremle yaşamayı öğrenmeliyiz. Afad dan "Temel Afet bilinci Eğitimi alabiliriz". Sabit olmayan ve risk oluşturabilecek eşyaları sabitlenmeli. Binaların yapısal riskleri iyileştirilmeli. Deprem anında eğer 15 sn de açık bir alana çıkamıyorsak sağlam ve sabit bir eşyanın yanında minumum hacim kaplayacak şekilde (cenin pozisyonunda) deprem bitene kadar "çök-kapan-tutun" hareketi yapmalıyız. UNUTMAYALIM! En tehlikeli yerler; merdivenler, koridorlar ve asansörlerdir.
Online Ziyaretçiler