Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kahraman Maraş'ın dondurması Alpedo artık Adapazarı'nda

İşadamı Adem Tok, Kahramanmaraş'ın en ünlü dondurması olan ünlü markası Alpedo dondurmasını Sakaryalıların beğenisine sunuyor..

09:50   |   13.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

  MEDYABAR.COM-: Serdivan Picasso'nun sahibi işadamı Adem Tok, Kahramanmaraş'ın en ünlü dondurması olan  ünlü markası Alpedo dondurmasını Sakaryalıların  beğenisine sunuyor.. 

Kahramanmaraş'ta üretilen il ile özleşen ünlü dondurması Alpedo dondurmasının Sakarya bayiliğini alan Adem Tok Serdivan'da bulunan şirketine ait Picasso Cafe ve hemen yanında açılacak bahçede Kahraman Maraş'ın ünlü dondurması Alpedo'yu Sakaryalıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor





   Alpedo dondurmasının %70 keçi sütü ve doğal salepten yapıldığını söyleyen Adem Tok ' Maraş'ın yurtdışına daha satılan ünlü dondurması.. Tarihi bir geçmişi var. Sakaryalıları bu beğeniyi sunmak istedik. Bir iki gün içerisinde Picasso  Kafe'nin hemen yanında açacağımız bahçede dondurma satışına başlayacağız..'dedi


(Bu bir reklamdır)


 





Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 38002 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 12216 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
hasan yılmaz
13.04.2019 19:24
Fiyatları da uygun tutarsanız seviniriz zengin mekanı olmasın
burcu kiratli
13.04.2019 16:53
Sakaryamiza böyle güzel lezzetleri getiren sevgili Adem beye ve Picasso ailesine sonsuz teşekkürler. Oluşturduğunuz konseptle Sakaryanin ihtiyacı olan nezih ve huzurlu bir ortam.
burcu kiratli
13.04.2019 16:41
Sakaryamiza böyle güzel lezzetleri getiren sevgili Adem beye ve Picasso ailesine sonsuz teşekkürler. Oluşturduğunuz konseptle Sakaryanin ihtiyacı olan nezih ve huzurlu bir ortam.
GÖKSEL FİDAN
13.04.2019 14:15
Haber adı altında reklam yapıyorsunuz. bunun adı habercilik değil.
Gokhan bayrak
13.04.2019 13:14
Adem bey sizi canı gönülden tebrik ediyorum,işlerinizde başarılar dilerim.Bu piyasada büyük cesaret diğer işletmelere örnek olsun.
Online Ziyaretçiler