Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Doğal Gaz Aboneliğinde yeni dönem

AGDAŞ, doğalgaz abonelik sözleşmesi sürecinde yeni bir dönem başladı. 15 Nisan Pazartesi günü itibariyle abonelik işlemleri (Kullanım Sözleşmesi) sadece AGDAŞ web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.

15:02   |   13.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

AGDAŞ (Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş), müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için abonelik işlemlerinin 15 Nisan Pazartesi günü itibariyle sadece www.agdas.com.tr web sitesi üzerinden yapılacağını duyurdu. Bu yenilikle birlikte doğal gaz abonesi olmak isteyen müşteriler akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığıyla web sitesi üzerinden sıra beklemeden bulundukları yerden kolay bir şekilde Yeni Abonelik, Fatura Görüntüleme, Fatura Ödeme, Abonelik İptali, Cihaz Kontrol Randevusu ve Tekrar Gaz Açım Randevusu işlemlerini gerçekleştirebilecekler.


İşlem Yapılabilmesi İçin Bilgi Güncellemek Gerekebilir


Müşterilerin online.agdas.com.tr işlemler sayfasına girebilmeleri için cep telefonu numaraları ve TC kimlik numaralarının AGDAŞ sistemine kayıtlı olması gerektiği belirtildi. Bilgi güncellemelerinin AGDAŞ online işlemler sayfasından kolayca yapılabileceği aktarıldı.


Çağrı Merkezinden Abonelik İşlemi Yapılmayacak


15 Nisan Pazartesi tarihi ile birlikte 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden abonelik işlemi yapılmayacağını, abonelik dışında diğer işlemler için hizmet verilmeye devam edileceği belirtildi.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 26310 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7218 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sakarya
20.04.2019 18:52
Biraz kendinizi geliştirin aynı anda bir aboneliği kapatıp bir aboneliği açarken teminatı ordan diğer tarafa aktatamıyorsanız insanlara tekrar para yatırtıp diğer yatırdığını bekletip sonra verirseniz ağzınızla kuş tutsanız bişeye yaramaz.
Anlatsakarya
19.04.2019 03:04
2 yıldır bu sekikde abone oluyoruz zaten cok komik ya
Halis Çelik
16.04.2019 21:28
Artık Darısı SEDAŞ'ın başına,
Ahmet Yılmaz
15.04.2019 13:08
Agdaş Web Sitesinden Online Fatura Ödeme Yok ! Başka bir aracıya yönlendiriyor sistem orada da her fatura ödemesinden komisyon alınıyor.
Online Ziyaretçiler