Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İYİ Parti heyetinden Işıksu'ya ziyaret

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Ahmet Şahindur ve İYİ Parti Adapazarı Meclis Üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'yu ziyaret etti.

14:53   |   14.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Ahmet Şahindur ve İYİ Parti Adapazarı Meclis Üyelerini misafir eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, "Meclis üyelerimiz ve personelimizle uyum içinde Adapazarı'mıza her alanda en güzel hizmetleri kazandırmak arzusundayız. 7/24 belediyecilik anlayışıyla çalışacak ve milletimize hizmetkar olacağız." dedi.


İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanı Ahmet Şahindur, Adapazarı Belediyesi İyi Parti Meclis Üyeleri Ahmet Özbudak, Doğan Şen, Ahmet Başaran, Ahmet Bıçkıcı, Türker Ergül, Mahir Özgün ve Serdivan Belediyesi Meclis Üyesi Sedat Bıçakcı, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'yu ziyaret ederek "Hayırlı Olsun" dileklerinde bulundu.


Hepimiz Adapazarılıyız

Seçimlerin demokrasinin gereği olduğunu belirten İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanı Ahmet Şahindur, "Seçim dediğimiz gelir biter. Hepimiz Adapazarılıyız. Bu şehirde birlikte yaşıyoruz. Bu işler nasip işi demokrasini gereği seçim yapılır. Nasip olan kazanır. Biz de İYİ Parti olarak 7 meclis üyesi temsilcimizle şehrimizin hayrına olan her hizmete destek vermeye hazırız. Mecliste elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalışacağız." diye konuştu.


Uyum İçinde Çalışacağız

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Işıksu, "Hamdolsun çok güzel bir seçim dönemi geçirdik. Milletimiz teveccüh göstererek Adapazarı'mızın yönetimini bizlere emanet etti. Güzel bir meclisimiz var. Meclis üyelerimizin her biri alanında uzman isimler. Başarılı bir dönem geçireceğimizi umut ediyorum. Meclis üyelerimiz ve personelimizle uyum içinde Adapazarı'mıza her alanda en güzel hizmetleri kazandırmak arzusundayız. Milletimizle istişare ederek her kesimle yaptığımız kapsamlı görüşmeleri not alarak hazırladığımız projelerimiz var. Seçim bitti, hizmet dönemi başladı. 7/24 belediyecilik anlayışıyla çalışacak ve milletimize hizmetkar olacağız." ifadelerini kullandı.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 9576 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4542 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Mutlu Adapazarı
21.04.2019 12:22
Mutlu diye yazılır ADAM diye okunur.!!
Halil
17.04.2019 18:33
Yahu hala ip diye parti var mı? Göreviniz bitmedi mi ? Nerde şu meşhur vatancı milletçi vekiliniz tankpalet şovmeni ? Ne oldu seçim bitti ne haliniz varsa görsün mü? Demek ki herşey yalanmış !! Neyse iyi ki Akp devam ediyor yoksa vay halimize!! Herşey seçim için demişler di bunların şovu demekki Akp liler doğru demiş !!
Vatandaş
17.04.2019 08:33
Tiplere bak çok mutlular. Seçimde hezimete uğrayan sanki bunlar değil. Ayıptır ya.
Adalı
16.04.2019 05:49
Sanki seçimi kaybeden bunlar değil. Ağzı kulaklarına varıyor hepsinin. Yalnız iki kişiyi göremedim bu resimdeki İp?li Meclis üyelerinin içinde Onlarada helal olsun gitmemişler...
Hilmiye
15.04.2019 16:55
Mutlu bey adam gibi adamdır.Muhalefet partileri bile şanslı bu dönem hizmet için herkesi dinler yetkisi ve görevi dahilinde halkına hizmet için herşeyi yapar..(seçim yarışını kaybeden adaylara bile saygıda kusur etmez çünkü önemli olan mutlu bey için insanlık ve halkına hizmet)
adapazarlı
15.04.2019 12:48
Sabahtan akşama kadar eleştirdiğiniz kişileri 32 diş sırıtarak ziyaret ediyorsunuz gerçekten çok samimi olmuş.
Online Ziyaretçiler