Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 15 Nisan Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:45   |   15.04.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
AKP İLK KEZ GOL YEDİ!

Taranoğlu seçim sonuçları için "AK Parti ilk defa kalesinde gol görünce kaleci şaşkın! 'Biz kaç seçimdir 17 maçtır gol yemiyorduk, şimdi gol yedik. Eyvah ne oldu? dedi. Şimdi onun şaşkınlığını yaşıyorlar" dedi.


Yenisakarya
ÇİFTÇİLİĞİN TANIMI YENİDEN YAPILSIN

STB Başkanı Sarı, "Çiftçilik yan gelir kapısı görüldüğü sürece üretimde kalite ve verim olmayacaktır. Çiftçiliğin tanımı yeniden yapılsın" dedi.


Sakaryahalk
ARİFİYE'DE ŞOK ÖLÜM

Atış poligonunda hedefler tutmayan mermilerin saplandığı yamacın altında gelen İsrafil Şen isimli şahıs, yağan yağmurla birlikte yumuşayan toprakların bir anda kaymasıyla göçük altında kaldı. Olay yerine gelen ekipler talihsiz adamı güçlükle toprak altından çıkarttı.


Adapazarı Akşam Haberleri
ACI TABLO!

Son dönemlerde artan yemeklik sebze fiyatlarının sonucunda, dar gelirli vatandaşlar şehir merkezindeki süpermarketlerin yanındaki çöpleri mesken tutmaya başladı.


Yenigün
'GERÇEK ÇİFTÇİ DESTEKLENMELİ'

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı, Ulusal Fındık Çalıştayı'nda tarımı bir yan gelir olarak gören kesimin, tarım üreticisi olarak kabul edilmesinin engellenmesini isteyerek, "Gerçek çiftçi desteklensin" dedi.


Adapostası
ENDİŞELER ARTTI

Akyazı'da önceki gün gerçekleşen deprem Sakarya'nın deprem güvenliğine dair endişeleri artırdı. 17 Ağustos 1999 depreminde sarsılan, ancak yıkılmayıp ayakta kalan çok katlı binaların durumu ciddi kaygı uyandırırken Sakarya için tehlike çanları bir kez daha çalmaya başladı.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 26171 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1875 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler