Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İsveç Milli Takımı Hendek'te

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve 25. Dönem Milletvekili Ali İnci Hendek Belediyesi Güreş İhtisas Kulübü'nde kamp yapan İsveç Yıldız Milli Takım sporcularını ve ailelerini ziyaret etti.

11:35   |   15.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Hendek'i tercih ettiler

Antrenörleri Janne Öhlen ve Şuayip Ünsal ile birlikte daha önce Hendek Güreş İhtisas Kulübü'nde kamp yapan İsveç Yıldız Milli Güreş Takımının tercihi yine Hendek Güreş İhtisas Kulübü oldu. Bu defa ailelileri ile birlikte gelen İsveç Milli Takımı 1 hafta Hendek'te kamp yapacak. Antrenör Janne Öhlen "Antrenmanlardan ve tesisten çok memnun kaldık, tekrar geleceğimizi söylemiştik.  Burada Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu başta olmak üzere Kulüp başkanımız Harun Kaynak'a,  hocalarımıza ve sporcularımıza teşekkür ediyoruz." Dediler.


25. Dönem AK Parti Milletvekili ve Hendek Güreş İhtisas Kulübü Kurucusu Ali İnci, kulübün kuruluşunu ve tesisisin yapılışını anlatarak, kulüpten çıkan başarılı sporculardan bahsetti. Ali İnci "Geçen yıl olduğu gibi bu yılda İsveç Milli Takımının bu kez aileleri ile birlikte Hendeğimize gelmeleri bizleri memnun etmiştir." diyerek bu ikili kampların ülkeler arası dostluğu perçinleme adına faydalı olduğunu belirterek burada sporun

birleştiriciliğinden bahsetti. 


Sporcularımızın başarılarından mutluyuz

İsveç milli takımını Hendek'te ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,"Türk güreşinin ve Hendekli sporcularımızın başarıları bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Sizlere bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye devam edeceğiz." dedi. Sporculara antremanlarda Hendek Belediyesi Spor Müdürü Sefer Sarı, Kulüp Başkanı Harun Kaynak, Antrenörler Zafer Başar, Ebubekir Yılmaz, Ali Yıldırtan ve Rıza Yetim eşlik etti.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 263057 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2815 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
HENDEKLİ
15.04.2019 15:41
BEŞ SENE DAHA GÖRMEYE MAHKUMSUNUZ ALİ İNCİYİ SİZ SEÇTİNİZ NİYE GOCUNUYORSUNUZKİ BİZ BOŞUNA DEMEDİK AKP NİN TABANI BELEDİYEYİ TESLİM ETTİ ŞİMDİ BURNUNUZ SÜRTSÜN İNSANLAR LAYIK OLDUĞU GİBİ YÖNETİLİR ÇAV BELLA HENDEK
YETER KARDEŞİM, BIKTIK..!
15.04.2019 13:28
yeter kardeşim artık, her yerde Ali İnci ve onun gibi eskimişleri görmekten bıktık, bir çekilin gidin torun torbalak sevin artık, bırakın siyaseti gençlere ve vizyon sahibi kişilere. köstek olmayın gençlerimize. artık midemiz bulanıyor sizleri her siyasetçinin yanında foto karelerinde görmekten.
Online Ziyaretçiler