Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Vatandaşlar istedi Başkan Kılıç yaptırdı

Erenler Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüne bağlı ekipler yaz sezonu öncesi halk sağlığını tehdit eden sivrisinek, karasinek ve çeşitli haşereler için ilaçlama çalışmalarına başladı.

11:41   |   15.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç'ın talimatı ile hız kazanan çalışmalar kapsamında ilçe genelinde bahar temizliği başladı.


Havaların ısınmasıyla birlikte çevreye rahatsızlık veren sinek ve çeşitli haşereler için ilaçlama, cadde ve sokaklarda temizlik çalışmalarına hız verildi.


Belediyenin ilaçlama ve temizlik işleri ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda hedef dışı canlıların (insanlar, kuşlar, arılar, balıklar...) zarar görmemesi için gerekli tüm önlemlerin alınırken temizlik çalışmalarının devam edeceği ifade edildi.HİZMETLERİN DEVAMI GELECEK

Çalışmalar hakkında konuşan Başkan Kılıç, "Bir taraftan misafirlerimizi ağırlamaya devam ederken bir taraftan da seçim sürecinde halkımızın bizlere ilettiği sorunlarını çözmeye, taleplerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Halkımızın önceki dönemlerden eksik ve yetersiz gördüğü çalışmaları en düzenli ve tertipli şekilde yerine getirmeye devam ediyoruz. İlçemizde temizlik hizmetleri artık rutin bir şekilde halkımızın istediği şekilde olacak. Tertemiz bir Erenler için, gelecekteki kuşaklara daha temiz bir Erenler bırakabilmek için halkımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 243326 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5455 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Yesiltepeli
15.04.2019 22:07
Allah aşkına Yeşiltepe mahallesinede hizmet istiyoruz !!!
Hadi Bakim 54
15.04.2019 20:29
Bu iş zaten rutin bir hizmet olması gerekir. Yalnız şöyle bi durum söz konusu burada belediyemiz romanları çalıştırıyor temizlik işleri için. Önce kendi sokaklarını mahallelerini temizletecekki bi anlamı olsun. Koca Sakaryanın girişi leş gibi pislik yuvası. Sok kendi sokaklarını bal dök yala haline getirsinler sonra heryeri zaten o özveriyle temizlerler. Bu arada Fevzi Kılıç başkana da hayırlı uğurlu olsun.
MUAMMER TERZİ
15.04.2019 17:48
bekirpaşa arka yolunun asfalt olmasını istiyoruz fabrikaya giriş çıkışlarda sıkıntı yaşıyoruz çukurlar çok başkanım bi yardımcı olurmususnuz yeni görevinizde başarılar
Kral
15.04.2019 15:41
Bu zaten belediyenin görevi yapılması gereken birşey bunun neresi hizmet..ilerleyen dönemlerde görebilcezmi insanlara topluma fydalı ne yapacak..o zmn deriz evt bu adam çalışıo bize faydalı iiki bunu erenlere getirmişiz die..
Kimimben
15.04.2019 13:20
Sayın Cavit Öztürk eski belediye başkanı yan gelip yatan eski başkan iyi izle bak hizmette
Erenler
15.04.2019 12:13
Belediyenin Whatsup hattı neden hala açılmadı?Belediyeye ulaşamıyoruz!!!
Online Ziyaretçiler