Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Milli Emlaktan 3 milyon liralık satış

Milli Emlak Müdürlüğü Karasu'da ve Limandere'de 2 ayrı taşınmaz ihalesine çıkıyor. Karasu'da satışı yapılacak olan turizm imarlı 8 dönümlük arazinin açılış bedeli ise 3 milyon 780 bin TL.

11:43   |   15.04.2019
Haber Resmi

Milli Emlak Müdürlüğü Karasu ilçesinde iki taşınmazı açık arttırma ile satışa çıkartıyor. Arazilerin ilki Limandere Mahallesi Sarıbayır mevkiinde yer alıyor. Konut alanı imarına sahip olan arazi 613 metrekare. Arazinin açık teklif üsulü çıkacağı başlangıç bedeli ise 61 bin TL. 

Milli Emlak Müdürlüğünün satacağı ikinci arazi ise Karasu Aşağıaziziye Mahallesi Daracıkada mevkiinde yer alıyor. 8 dönüm alana sahip olan turizm ve konut alanı imarlı arazi 3 milyon 780 bin TL bedelden açık teklif üsulü ile satılacak. 

adayorum'un haberine göre; 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45.maddesine göre Açık Teklif Usulü ile belirtilen tahmini bedel üzerinden, 25 Nisan saat 10.00'da Karasu Milli Emlak Müdürlüğünde toplanacak komisyon tarafından yapılacak.İhale şartnamesi ve ekleri mesai saatleri dahilinde Karasu Milli Emlak Müdürlüğünde bedelsiz olarak görülebilecek. Satılacak taşınmalardan KDV, vergi, resim ve harç alınmayacak. 
Ayrıca satılan taşınmazlar 5 yıl süre ile emlak vergisinden muaf tutulacak.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 234555 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5847 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler