Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Eğitim için el ele vereceğiz

Ziya Gökalp İlkokulu Müdürü Özgün Baylan, Akova İlkokulu Müdürü Cafer Uçmaz, Hendek Sınav Eğitim Kurumu Müdürü Nevzat Gülcü ve Nene Hatun İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Erol Özçetin, okul öğretmenleri ve okul aile birliği başkanları ile birlikte Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

13:39   |   15.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Okul Müdürleri, birlik ve beraberlik içerisinde, ilçemizin eğitim seviyesinin en üst seviyelere çıkmasını sağlamak için çalışacaklarını belirterek, "Bu konuda, en büyük destekçilerimizden birisi olacağına inandığımız Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu'na şimdiden teşekkür ediyor, desteklerini her daim bekliyoruz" diye konuştular.


Eğitime Desteğin, Vatana Yapılan En Büyük Hizmet Olduğunu Biliyoruz

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ; "Biz biliyoruz ki, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz ve onların eğitiminden sorumlu öğretmenlerimiz her daim her şeyin en iyisine layıktırlar. Bizlerde imkanlar dahilin de elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışacağız, Çünkü; eğitime desteğin, vatana yapılan en büyük hizmet olduğunu biliyoruz"dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 8646 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 870 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş
16.04.2019 07:13
BIRAKALIM ŞOVLARI ARTIK İCRAAT GEREK İLK İCRAATIN KENDİKADRONU KURMAK. OLSUN AMA KURAMAYACAN ÇÜNKÜ SENİ O MAKAMA GETİRMELERİNDEKİ SEBEB BİZ NE DERSEK ONU YAPACAN ŞARTIYLA GETİRDİLER SİZİ ÇOK ZOR GÜNLER BEKLİYOR BAŞKAN TEMİZLEYRMESSİN BU İŞİ SEN ZORMU ÇOK ZOR İŞİN
sakarya
15.04.2019 14:00
Helal olsun sana başkan emeğinin hakkını aldın Rabbim yolunu açık etsin Arkanda Rahmetli Başbuğum ve Rahmetli Koca Reis Yazıcıoğlunu görmek ayrıca mutlu etti bizleri yolun açık , gazan mubarek olsun
Online Ziyaretçiler