Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Filmlere konu olacak bir roman: Kaybolanlar

"Kasırga Ordusu" adını verdiği romanı ile dikkatleri üzerine çeken Sakaryalı Yazar Alper Bıyıklı, 25 Nisan 2019'da "Kaybolanlar" adlı yeni romanıyla okuyucularının karşısına çıkacak.

23:31   |   15.04.2019
Haber Resmi

Hendek'te özel bir okulda idarecilik yapan Alper Bıyıklı, daha önce katıldığı fuarda yoğun ilgi görmüştü. Otoriteler tarafından kitabına övgüler yağdırılan Alper Bıyıklı, yeni kitabı, 'Kaybolanlar' ile yine ses getirmeye hazırlanıyor. 

Bıyıklı'nın gizemli ve macera dolu bir yolculuğu anlatan yeni romanı aynı zamanda bilimkurgu tarzına da yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.


ALPER BIYIKLI KİMDİR?
1979 yılında Erzurum'da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Görsel Sanatlar Öğretmenliğinden mezun olarak tamamladı. Yazmaya lise yıllarında merak salan ve bu tutkusuna üniversite yıllarında da devam eden Bıyıklı, bugüne kadar Erzurum'daki yerel gazete ve dergilerde köşe yazarlığı da yaptı. 2014 yılında ilk 
romanı olan Kasırga Ordusu'nu okuyucularının beğenisine sundu. Hendek'te Özel bir okulda idarecilik yapan Bıyıklı evli olup Göktürk ve Uygur isimlerinde iki çocuk babasıdır.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 263141 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1709 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler