Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 16 Nisan Salı. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:58   |   16.04.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
MEKTUPTAKİ İKİ MADDE!

Aday belirleme sürecinde kamuoyu önünde olmasa da perde arkasında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile gerginlik yaşayan Taranoğlu, Toçoğlu'na gönderdiği mektupta neler yazdığını anlattı.


Yenisakara
DOLANDIRICILARDAN İCRA İLE TEHDİT

'Ücretsiz İgilizce Kursu' vaadiyle sözleşme imzalatan dolandırıcılar, binlerce vatandaşa bin 500 ile 2 bin 500 lira arasında borç çıkartarak mağdur ediyor.


Adapazarı Akşam Haberleri
YENİ BAŞKANA KOMPLO İDDİASI

Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Sapanca eski Belediye Başkanı Aydın Yılmazer'in gider ayak hazırladığı pazaryerr" dedi.


Sakaryahalk
SIKINTI BÜYÜK

Aylarca "Yerel seçimler bitsin piyasalar canlanır" beklentisi boşa çıktı. Yerel seçim bitti ama dövizdeki yükseliş, mutfaktaki yangın, piyasalardaki ateş sönmedi. Sakarya'nın bir çok noktasında bulunan yedi emin depolarındaki icralık araçlar bu yangının sadece bir bölümünü gösteriyor.


Yenigün
DEVLETİN DESTEĞİ KESMESİ GEREKİR!

Ortak Akıl Toplantısı yapan Sakarya 1.OSB'deki sanayiciler, 10 parametre üzernde görüş birliğine varırken, eleman sorununun çözümlenmesi için de devletin vatandaşa olan desteği keserek, herkesi üretime yönlendirmesi gerektiğini vurguladı.


Adapostası
TAM DONANIMLI

Şehrin yeni laboratuarı ile ilgili bilgiler paylaşan Genel Müdür Keleş, 3 katlı binada betonarme imalatların tamamlanmak üzere olduğunu, inşa çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayarak tam donanımlı ve uluslararası standartlarda bölgenin en kapsamlı laboratuarı olacağını söyledi.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 15217 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2071 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler