Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

'Adapazarı'na katkı sunan başımızın tacıdır'

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyelerini misafir eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, iş dünyası kuruluşları ile istişareli çalışmanın önemini vurguladı.

10:08   |   16.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleri, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'yu makamında ziyaret etti. Başkan Işıksu'ya "Hayırlı olsun." temennilerini ileten Altuğ, şehrin iş dünyasının her zaman ortak çalışmaya açık olduğunu belirterek, "Şifremiz 54 diyoruz ve şehrimizin değerini daha yukarılara taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Yeni dönemde yerel yönetimlerimizle önemli çalışmaları hayata geçirmek için hazırız ve destekçiniziz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz." diye konuştu.


Adapazarı'mızı Milletimizle Yöneteceğiz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mutlu Işıksu, SATSO'nun şehir için öneminden bahsederek, "SATSO iş dünyamızın çatı kuruluşudur ve şehrimiz için çok önemlidir. Her fırsatta ifade ettiğim gibi biz Adapazarı'mızı milletimizle yöneteceğiz. Tüm kesimlere ve fikirlere açığız. Birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız. Bizim anlayışımızda Adapazarı'mıza katkı sunan başımızın tacıdır. İş dünyası kuruluşlarımızla ortak akılla çalışarak aidiyet kültürünü daha da güçlendireceğiz." ifadelerini kullandı.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 133866 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 680 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler