Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

'Gönüllerin mimarı olacağız'

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Ziyaretlerde konuşan Başkan Kılıç, “Gönüllerin mimarı olacağız, gönüllerde kalacağız” dedi.

10:50   |   16.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi
 16. Haber Resmi
 17. Haber Resmi

Başkan Fevzi Kılıç'a tebrik ziyaretleri aralıksız devam ediyor. Makamında tebrikleri kabul etmeye devam eden Başkan Kılıç, ziyaretlerde misafirlerine Erenler'e kazandırmak istediği yatırımlardan bahsederek, "Seçim sürecinde halkımızın sorunları ve talepler üzerine ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Bunların haricinde ilçemize değer katacak bazı projelerimizi seçim sürecinde ifade etmiştik. Hiç zaman kaybeden onlarla ilgilide çalışmalara odaklandık" ifadelerini kullandı.


GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Gönül belediyeciliğinin sadece seçim propagandası olmadığına da dikkat çeken Başkan Kılıç, "Gönül belediyeciliği bizim seçim sloganımız değil seçim sonrasındaki misyonumuzdur. Seçim sürecinde ifade ettiğimiz gibi gelene kapımız gelmeyene gönlümüz her zaman açık. Biz Erenler'e hizmet etmeye geldik, inşallah yapacağımız hizmetler ile gönüllerin mimarı olacağız, gönüllerde kalacağız" dedi.ZİYARETLER SÜRÜYOR

Başkan Kılıç'ın misafirleri şu isimlerdi; AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Dursun, , SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ ve yönetim kurulu üyeleri, Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Tüvasaş Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr İlhan Kocaarslan, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SSMMMO) Başkanı Ertuğrul Kocacık ve yönetimi, AK Parti Erenler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ensar Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Milli futbolcu Tuncay Şanlı.  


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 26489 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3517 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
süreç..!
19.04.2019 10:57
süreçte göreceğiz Fevzi kılıç..! senin misyonunu, vizyonunu, projelerini..! sinek ilaçı sıktırmakla bu işlerin olmayacağını göreceksin. :)) seni il başkanı diye; vefa karşılığı bu milletin başına başkan yapan zihniyet, bunların bedelini er geç ödeyecektir.
Gercek
17.04.2019 00:39
Bağlar mh erenlerse yavuz selim yolu kenarında oturan mahalle sakinlerinin çok dertleri var yeni yolla ilgili!!
Hasan Tambasan
16.04.2019 12:54
Erenlere yazık oldu .5 yil bence gitti. Taskisikli Minibüsçüler de orda
Online Ziyaretçiler