Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İl Başkanı Tever'den başkanlara ziyaret

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı, Serdivan ve Erenler ilçelerinin belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Tever konuşmasında “Projelerinizin takipçisi ve destekçisi olacağız” dedi

10:55   |   16.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever beraberinde yönetim kurulu üyeleriyle birlikte merkez ilçelerin belediye başkanlarına ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerinde bulundu.


Adapazarı, Serdivan ve Erenler ilçelerini ziyaret ettiler

İlk olarak Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'yu ziyaret eden ve görevinin hayırlı olmasını dileyen heyet ardından da üçüncü kez üst üste seçilen belediye başkanı Yusuf Alemdar'a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Heyetin buradan sonraki son ziyaret durağı ise Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç oldu. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve Yönetimini belediye başkanlık makamlarında ağırlayan belediye başkanları nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.


Halkımıza mahcup olmayacağız

Burada konuşan İl Başkanı Yunus Tever, "Seçim öncesi sürdürdüğümüz saha çalışmalarımızı seçim sonrası da devam ettiriyoruz. Bir sonraki seçime şimdiden hazırlıklıyız. Vatandaşlarımıza verdiğiniz ve verdiğimiz sözleri tek tek not aldık. Sizler artık parti rozetlerini çıkararak her kesimi kucaklayacak şekilde çalışacak ve belediye başkanlığı görevini layıkıyla yerine getireceksiniz. Projelerinizin takipçisi ve destekçisi de bizler olacağız. Kim halka neyi vaat ettiyse biz de o proje yerine getirilene kadar takip edeceğiz. Halkımız sizlere destek vererek PKK terör örgütü, Pensilvanya, FETÖ'yü, onların ağzıyla konuşanları sevindirmedi. Biz de halkımıza mahcup olmayacak, taleplerini dün olduğu gibi önümüzdeki beş yıl boyunca yerine getireceğiz" diye devam etti.


Gönül kapılarımızı sonuna kadar halkımıza açmalıyız

"Zamanımızı boşa geçirmeden, halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmek için gece gündüz, el birliği ile çalışacağız. Halkımızın beklentilerini boşa çıkarmayacağız. Haftanın belirli günlerinde vatandaşlarla iç içe olmalıyız ve dinlemeliyiz, dertlerine ortak olmalıyız ve sorunlarının çözüm yollarında yanlarında olmalıyız. Gönül kapılarımızı da sonuna kadar halkımıza açmalıyız. Halkımız her seçimde bizlere büyük destekler veriyor. Bu güçlü destek Sakarya'mızı ülkemizde partimize en çok oy desteği veren 5. il olmasına vesile oldu. Bu desteği boşa çıkarmayacak tüm belediye başkanlarımıza görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyorum" ifadelerine değindi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 26356 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2473 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş ahmet
19.04.2019 16:15
Allah aşkına İl Başkanı ve yönetimi seçimde ne yapmışlarda başkanları ziyarete gidiyorlar. Ortada muhteşem bir başarısızlık var.2 Belediye elden gitmiş. Bir önceki yerel seçimde Akparti ve Mhp oyları ile şimdi ki seçimde ittifak oyları ortada. Muhteşem başarısızlık var kimse kusura bakmasın. İl yönetimi adeta zenginler kulubü garip vatandaşlardan kimse yok. Ana kademe ve gençlik kolları seçimde sınıfta kaldı. Az buçık kadın kolları çalıştı. Zamanında fetö demişti twitleri 2 'ye katlayın diye. Şİmdi gençlik herkesin twit hesaplarını ikiye katlamış. il başkanının abisi Ekrem imamoğlu'na daha önce mazbata verilmeli diye twit atmış. Başkanda begenmiş. böyle yönetimler mecvut. Medyabar bunu da paylaşma.
sakarya
17.04.2019 08:05
körler sağırlar birbirini ağırlar
Online Ziyaretçiler