Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Karetecilerden Ökten'e ziyaret

Söğütlü belediyesi başkanı Koray Oktan Özten Kareteci öğrencileri ve velilerini ağırladı.

12:53   |   16.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Söğütlü elediyesi başkanı Başkan Koray Oktan Özten'e Söğütlü Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü destekleriyle devam eden karate kursu öğrencileri ve velileri ziyaretinde bulundular.


Antrenör Hikmet Şaha yaptığı sunumda Söğütlü'de karate branşının 11 yıl önce başladığını ve gençlerin önünü açarak milli takıma sporcular verip millilik kontenjanından spor akademisinde okuyan sporcular yetiştiğini ayrıca olimpiyat hazırlık merkezinde sporcuların olduğunu belirterek her geçen gün karate branşına artan ilginin sporcu sayısında çoğalma olduğunu ve mevcut spor salonunun kaldırmadığını yeni bir spor salonuna ihtiyaç duyulduğunu belirtti.


Mesleği öğretmen olan Başkan Özten sporcuların almış oldukları bu başarılar bizi gururlandırarak çok mutlu ettiğini belirterek en kısa sürede salon ihtiyacı ile ilgileneceklerini ifade etti. 


Antrenör Hikmet Şaha, "Spora ve sporcuya göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı başkanımıza sporcular ve velilerimiz adına çok teşekkür ederiz"ifadelerini kullandı. 

Ziyarette Söğütlü AK Parti ilçe başkanı ve amatör spor  kulüpleri federasyonu yönetim kurulu üyesi Selçuk Kurt'ta hazır bulundu.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 146208 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 961 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler