Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

SATSO'dan belediye başkanlarına ziyaretler devam ediyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen yerel ve idari seçimlerin ardından göreve gelen ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerine devam ediyor.

16:28   |   17.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi


SATSO Yönetimi, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'na makamında ziyarette bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi.


SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, gerçekleştirilen ziyaretlerde belediye başkanlarına iyi niyetlerini belirterek üretim vurgusu ve ortak akılla hizmet etme mesajı vererek şunları dile getirdi: "Temennimiz şehrimizin ve ülkemizin, yakın zamanda geçirdiği bu yoğun seçim temposunun bıraktığı stresi atlatmasıdır. Ekonomi ve sanayi istikrarı sever. Geçtiğimiz seçim döneminin ardından ekonomiye yoğunlaşmamız gerekiyor. Bizler Sakarya olarak üreten bir iliz ve üretmeye de devam edeceğiz. OSB'lerimiz şehrimizi istihdam ve üretim bakımından rahatlatmakta ve oldukça ileri götürmektedir. İlçelerimizde yapılması planlanan ve çalışmaları devam eden OSB'ler bölgenin gelişimine de oldukça katkı sağlayacaktır. OSB projelerinde hep birlikte hareket edip şehrimize verilebilecek en büyük katkıyı vereceğimize inanıyorum"


SATSO Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri dile getiren Belediye Başkanları kurumlar arası işbirliği çerçevesinde şehre hizmet etmeyi önemsediklerini belirterek birliktelik mesajı verdiler.


Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, SATSO'nun şehirdeki sanayi ve ticaretin öncüsü olduğunu belirtirken her zaman üreticinin yanında olacaklarını vurguladı. Kefli; "Üreticinin ve ticaret erbabının önünü açıp destek olmazsak, yürütülecek projelere katkı sağlamazsak başarının olması da ne yazık ki mümkün değil. Bu nedenle biz belediye olarak elimizden gelen desteği vermeye hazırız." diye konuştu


Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım; "Sakarya'nın ve bölgenin en büyük odalarından biri olan SATSO ile her türlü işbirliği ve projelere hazırız. Şehrimizin ekonomik refahının yükselmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaktan çekinmeyeceğiz." diye konuştu.


Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan; "Üreten ve şehrin menfaatine çalışan kurum ve kuruluşlarla birlikteliği sağlayarak sorunlarımızın üstesinden geleceğiz. İlçemizin ve ilimizin ekonomisine katkı sağlayacak projelerde SATSO ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağız." dedi


Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise; "Belediye olarak SATSO ile sürekli iletişim ve işbirliğinden memnuniyet duyacağız. İş dünyası temsilcileri ile işbirliğinde sanayimize ve şehrimiz ekonomisine fayda sağlamak bizim için bir görevdir. Sizlerle birlikte çalışmaya her zaman hazırız." ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 117814 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2665 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler