Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 18 Nisan Perşembe. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:37   |   18.04.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
İŞADAMINA 25 YIL HAPİS!

14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüzle suçlanan işadamı Yusuf İnci, dün yalaşık 3 saat süren duruşmada, 25 yıl hapis cezasına mahkum oldu.


Yenisakarya
ÖRNEK OLACAĞIZ

Mimarlar Odası İl Temsilciliği'nin programında konuşan Ekrem Yüce "Dikey değil, yatay mimari anlayışının hakim olduğu Sakarya'mızın örnek bir şehir olmasında çok büyük katkılarınız olacağından hiç şüphem yok" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
'TARIMI TEŞVİK EDECEĞİZ'

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, "Tarımın her zaman destekçisi olacağız. Hedef odaklı çalışmalarımızla Sakarya'yı model şehir haline getireceğiz" dedi.


Sakaryahalk
SAHİPSİZ SAKARYA

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikeş, yerel seçimin sona ermesiyle birlikte Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı oldu. Çelikel'den boşalan makama ise eski Kredi Yurtlar Kurumu Sakarya eski Müdürü Arif Özsoy vekaleten getirildi. Yapılan bu atama herkesi şok etti.Çünkü bu makama sporu bilen ve sporun içinden gelen bir ismin atanması bekleniyordu.


Yenigün
YETMEZ Mİ ARTIK!

Seçimle işbaşına gelen belediye başkanlarına yapılan tebrik ziyaretlerinin ardı arkasının kesilmesini eleştiren vatandaşlar, "Başkanları rahat bırakalım, bir an önce hizmetlerini yapsınlar" dediler.


Adapostası
ESNAFIN KABUSU

Bahar mevsimiyle birlikte hayır kermeslerinin açılması, kış döneminde işleri durgun olan ve işlerinin açılmasını bekleyen esnafları olumsuz etkiliyor. Kermeslere tepkilerini gösteren esnaflar, "Kermes yapılmasına karşı değiliz, esnafın olduğu yerde kermez yapılamaz" dedi.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 33104 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2920 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler