Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Lüleci Sokak örnek bir görünüme kavuşacak

Güne Çark Caddesi'nde esnaf ziyaretleriyle başlayan Başkan Ekrem Yüce, Lüleci Sokak'ta müjdeli haberi paylaştı.

15:22   |   18.04.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Çark Caddesi'nde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Esnaflara hayırlı işler temennisini ileten, talep ve önerilerini alan Başkan Yüce, vatandaşlarla sohbet etti, destekleri dolayısıyla teşekkür etti. Çark Caddesi'ne çıkan Lüleci Sokak'ta esnaflarla buluşan Yüce, mijdeyi paylaştı: "Lüleci Sokak yenilenecek ve örnek bir görünüme kavuşacak" dedi.


Gönüllerimiz hep bir olacak

Esnaf ve vatandaşlarla gönül bağı kuracaklarını ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, "Güne şehrimiz ticaretinin kalbi olan Çark Caddesi'nde başladık. Esnaflarımızı ziyaret ettik, hayırlı ve bereketli kazançlar diledik. Vatandaşlarımızla sohbet ettik ve destekleri dolayısıyla teşekkürlerimizi ilettik. Her zaman şehrimizi birlikte yöneteceğimizi, bu şehrin talep ve ihtiyaçlarına yönelik adımları birlikte atacağımızı ifade etmiştik. İnşallah bu şekilde hareket etmeye devam edeceğiz" dedi.


Lüleci Sokak yenileniyor

Lüleci Sokak'ta Genel Sekreter Yardımcısı Ali Oktar ve daire başkanlarıyla incelemelerde bulunan ve esnaflarla görüşen Başkan Ekrem Yüce, müjdeli haberi paylaştı: "Lüleci Sokak'ın yenilenmesi noktasında esnaflarımızın ve vatandaşarımızın talepleri vardı. Bölgede incelemelerde bulunduk. Derhal gerekli çalışmaları başlatıyoruz. İnşallah kaldırımları, aydınlatması ile Lüleci Sokak örnek bir görünüme kavuşacak. Esnaflarımıza ve hemşerilerimize hayırlı olsun" diye konuştu.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 53076 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3566 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ASENA
19.04.2019 12:19
Milet aya çıkıyor SAKARYA'da hala DEVLET TİYATROSU YOK !!! Taşımalı ayda 2 tane geliyor 5 dk biletler bitiyor demek ki neymiş talep varmış. Sakaryalı sanatı sevmez sakarya sanattan anlamaz. Sen vermezsen nerden nasıl anlıcak. Her yer krodan mafyadan geçilmiyor çok normal.
yunus emre
19.04.2019 09:57
SONUNDA ŞEHRİN GÜZELİM MERKEZİ Bİ YETKİLİNİN UMRUNDA .YILLARDIR ESKİ BAŞKANLAR UNUTTULAR BU ŞEHİR MERKEZİ Nİ YOKMUŞ GİİBİ DAVRANDILAR.ŞUANKİ HALİ KİMSENİN YATIRIM YAPMADIĞI BİR MERKEZ, HERKESİN BİRAN ÖNCE KAÇMAK İSTEDİĞİ DURUMA DÜŞTÜ,HER SOKAĞINDA MÜLTECİLERİN CİRİT ATTIĞI BİR MERKEZ.
Selahattin
18.04.2019 22:38
Yorumcu arkadaşlar adam göreve yeni geldi ve hizmete başladı.Bir yeri bitirmeden diğerine geçerse aynı yamalı yollarımız gibi olur bırakın biraz rahat izleyelim ondan sonra yorumlarımızı köküne kadar yaparız !!! Sevelim sevmeyelim Türkiye deki bütün belediye başkanları için geçerli bu sözlerim!!
hasan ben
18.04.2019 22:34
Hele şükür.. semerciler mahallesinin bütün sokakları aynı durumda.. bi zahmet zabıtaları gönderip bi toplu temizlik yapın.. insanlar ve ailleler ara sokaklara giremiyor, esnafların ve hurdacıların yolüstündeki malzemelerini kaldırsanız, sorun 100de 50 oranında düzelir, sonra gereken düzenlemeyide yaparsınız.. İNŞALLAH LAFTA KALMAZ..
Ayşegül
18.04.2019 19:21
Başkanım. O sokak sana ait değil Adapazarının, neyin sözünü veriyorsun? Zabıta o sokakta hiç bişey umursamıyor, esnaf sahtekar.
Yunus
18.04.2019 17:46
Başkanın yanına gittim, elimi uzattım selam verdim beni görmedi bile, birkaç sorum olacaktı
heron
18.04.2019 17:31
Az daha ilerisini çekseydiniz de sokataki hurdacıların yolları,kaldırımları nasıl kapattığını göresydik.Umarım EKREM YÜCE görmüştür sokağın halini.Zabıta memuları da umursamıyorlar defalarca söyledik...
Sakarya54
18.04.2019 15:37
Millet is,as,proje ve farkındalık bekliyor. Bunların olup olmayacagini hep birlikte gorecegiz.
Online Ziyaretçiler