Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

AK Parti Hendek'ten Babaoğlu'na ziyaret

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal ve yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın,  31 Mart yerel seçimlerinde Hendek Belediye Başkanı seçilen Turgut Babaoğlu'nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

18:05   |   18.04.2019
Haber Resmi


Seçim döneminde hoşgörü ve saygı çerçevesinde çalışmalar yürüttüklerini ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, , "Hendek'te gayet sağduyulu, siyasi nezaket sınırları içerisinde, seviyeli ve demokrasiye uygun bir seçim süreci yaşadık. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Hendek için güzel olacak hizmetlerin destekçisi olacağız. Yapılan seçimin ilçemiz ve ülkemiz için tekrar hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.


Kalıcı hizmetler bırakacağız

İlçe Başkanı Baykal'a teşekkür eden Başkan Turgut Babaoğlu, Hendek'i güzel bir hizmet dönemi beklediğini vurguladı. Başkan Babaoğlu, en önemli hedeflerinin Hendek'te kalıcı eserler ve hizmetler bırakmak, bununla beraber, bu güzel ilçeyi gelecek nesillere çok daha yaşanılır bir kent olarak taşımak olduğunu söyledi.


Seçimin kaybedeni yok

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, seçim sürecinin sona erdiğini ifade ederek, "Seçim dönemini geride bıraktık ve artık Sakarya'nın incisi Hendek için el ele vererek bizden hizmet bekleyen vatandaşlarımız için çalışacağız. Hendek'in menfaatine olan her görüş ve öneriyi değerlendirecek; tüm hemşehrilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren hizmetleri sunmak için gece gündüz, büyük bir gayretle çalışacağız. Ve şunu tekrar tekrar söylemek istiyorum. Bu seçimin kaybedeni yok. Yine biriz ve beraberiz." ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 108601 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5418 kere okundu
YORUMLAR 6 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Yıldırım çakar
20.04.2019 23:25
Fetönün adayıydı ali kemal millet farkındaydı. Ali inci şenay sakal irfan irfan püsküllü arasında mifak sokup tek adam olmak istedi parti içi cepheler yarattı bölücülük yaptı irfanı bakanlığa şikayet etti ali inci hakkında iftiralar uydurdu vs vs ali kemal efendi sadece adam olsaydı mert oldaydı kazanırdı ama sinsilik fetö damarından geliyor kanında var hainlik 5 vekil 2 il başlanı 2 ilçe başkanı 2 parti lideri 2 genel başlan Yardımcısı bir bakan hepsi destek oldu olmadı maya bozuk olunca hamur ekmek olmaz mış yanlış aday dı ali kemal hem kundakçı hem itfaiye yemezler mağdur edebiyatını tek yanlış vardı oda ali kemalin aday olmasıydı.(nokta)
Hendekli
20.04.2019 23:07
Sosyal medyanın arkasına geçip eleştirmek ve bu eleştirileri gelişi güzel yapmak biz Hendeklilere yakışmaz , 7 yıl boyunca ilçe başkanlığı yapan Ak Parti adayı bu seçimde kazanamama sebebini ,yalnızca daha çok yeni olan bir ilçe yönetimine hatta bir kaç insana bağlayarak bu hezimetin altından kaçma girişimleri boş bir çabadır . Eğer gerçek bir hizmet sevdalısı ve iyi bir siyasetçi olduğunu düşünüyorsa Ali Kemal bey bu yenilginin tüm sorumluluğunu almalıdır . Koltuk sevdası için yıllarını verdiği partisine verilebilecek en büyük zararları veriyor . İlçe teşkilatını hiçe sayarak hatta karşı olarak bu partiye ve Hendek?e herhangi bir yararı olamaz .
oku anlama
20.04.2019 22:55
Büyükşehire %69 çıkmış Meclis?te Turgut beye 4000 fark atılmış Belediyede aday aday tutmamış, boşuna günah keçisi aramayın..
aaaa aaaaa
20.04.2019 03:35
Babaoğlu'nu böyle tanımazdım, orada okurken yerli akrabası tarafından zamanında içli dışlı olduk ama arkasında hala Atamızın posterini göremiyorum! Yazık
Omurga şart
19.04.2019 10:51
ya arkadaşlar politika da artık omurgalı insanlar görmek istiyoruz. ne yüzsüzsünüz kardeşim, adam sizin içinizdeki hainlerin de yardımıyla kazandı. siz pişkin pişkin tebrik etmeye gidiyorsunuz. sizin gibi omurgasızlar yüzünden AK PARTİ bitmek sürecine girmiştir. İl başkanı ne iş yaparsın? sorsan, seçimdi tebrik etmek lazım gibi aptalca cevaplar ile karşılaşırsın, ali inci ve tayfasının AK PARTİ'ye kazığıdır bu. gerçi iyi de oldu, cevat keser gibi ali kemal sofu gibi adamlarla seçime gitme inadını gösterirsen halk da böyle yapar, daha bu başlangıç.
astra vistra
19.04.2019 09:16
ya bu insanlarda nasıl bir yüz var tükürsen yağmur yağıyor diyecekler yaşar pehlivan Talha sunman seçim sürecinde nerede idiler şimdi tebriye gelmişler zate başkan beyi makama onlar sayesinde oturdu perde arkasındakiler de var ihanetin bedelleri ödenmeye başlandı he bu arada danışman beyide yani Mehmet beyide tebrik ederim ihanetinden dolayı
Online Ziyaretçiler