Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Babaoğlu'ndan Protokole Ziyaret

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır ve belediye Meclis üyeleri ile birlikte Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun ve İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya'yı ziyaret etti.

13:38   |   20.04.2019
Haber Resmi

Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun ziyarette, Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu'nu ve meclis üyelerini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Babaoğlu daha sonra meclis üyeleri ile birlikte İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya'yı ziyaret etti. Babaoğlu, ziyarette, birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını belirti. Kaya'da ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Babaoğlu ve meclis üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.  

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 62451 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1246 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Baloncu
21.04.2019 12:27
İktidar partisini eleştirerek getirdi Hendekli vatandaş ama şunu yazın kenarı Akpartisiz geçirilen ger güne pişmanlık için de olacaksınız maalesef.Neden mi çünkü bu Başkan hizmet etmeyecek sadece göz boyama yapıldı .. Hep birlikte izleyin ..Gelen gideni her daim aratır özellikle bu şekilde gelenler..!!!Balonlarınız patlarken keyifle iZleyecem:)))
Vatandaş
21.04.2019 12:18
Babaoğlu?nun balonu patladı:) hendeğimize hayırlı olsun:) daha durun çok güzel şeyler olacak..Sizlerin gözlerini çeşitli iftiralarla boyadılar gaza geldiniz inanıp maalesef inanıp oy verdiniz neyse 5 sene takılırız böyle:)) bu arada belediyemiz her ay sonunda balon patlatma yarışması oynatacak herkes davetli:)
Kazimiye birlik
20.04.2019 15:33
Başkan acele etmene gerek yok kazimiye köprüsü için başkaları 15 senede yapamadı senin 15 sene daha hakkın var. Biz gönül köprüsünü sağlam tutalım o yeter...diğer köprüler bizi ilgilendirmez. .
Vatandaş
20.04.2019 14:36
BAŞKAN BIRAK TEBRİKLERİDE BİR AN ÖNCE BİZİM ŞU KÖPRÜ İŞİNE BAŞLA HERKES BENLE ALAY EDİYOR YOK ASMA KÖPRÜ YOK SOM ALTINDANMI YOK KÜLÇE ALTINDANMI BENDE BENİM BAŞKANIMIN İLK İCRAATI BİZİM KÖPRÜ DİYORUM
Online Ziyaretçiler