Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Gençlik ADA'sı İçin Hep Birlikte Çalışacağız

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları'nı misafir eden Başkan Işıksu, “Seçim sürecinde ve sonrasında enerjileri ile bizlere şevk veren gençlerimize şükran borçluyuz. Gençlik ADA`sı için hep birlikte çalışacağız.” dedi.

13:56   |   21.04.2019
Haber Resmi

AK Parti Adapazarı Gençlik Kolları Başkanı Fahrettin Alemdar ve ilçe teşkilat üyeleri, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu'ya tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Alemdar, Adapazarı Belediyesi'nin Başkan Işıksu'nun vizyonuyla gençliğe yönelik önemli projeleri hayata geçireceğine olan inancını paylaşarak, "Gençlik Kolları olarak Mutlu Başkanımızın her zaman yanındayız ve destekçisiyiz. Allah muvaffak eylesin." diye konuştu.


Birlikte Çalışacağız

AK Parti Adapazarı Gençlik Teşkilatı'nın verdiği desteğin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, "Seçim sürecinde ve sonrasında çalışmaları ile bizlere şevk veren gençlerimize şükran borçluyuz. Fahrettin Başkanımızın şahsında tüm gençlerimize teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Genç kardeşlerimizle her zaman istişareli olacağız. Projelerimizi özellikle ADA Sahaf Projemizi de hızla hayata geçirmek istiyoruz. Gençlik ADA`sı için hep birlikte çalışacağız." ifadelerini kullandı.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 37372 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2781 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Tatanga Ali
02.05.2019 18:02
Gençliğin abisi Sakarya?nın hizmet adamı Mutlu Başkan seni çok seviyoruz..!!
Cüneyt
01.05.2019 18:50
Teşekkürler Mutlu başkanım..
Online Ziyaretçiler