Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali öncesi

Bu yıl 2'incisi düzenlenecek olan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivalinin tertip komitesi, görüş alışverişinde bulunmak amacıyla Vali Ahmet Hamdi Nayir'e ziyarette bulundu.

23:19   |   22.04.2019
Haber Resmi

Festival Koordinatörü H. Remzi Adıyaman öncülüğünde gerçekleşen ziyarette festival komitesinde bulunan Sakarya Süs Bitkileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yaşar, Sapanca İlçe Merkezi ve Kırkpınar Beldesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kubilay ile Arifiye Süs Bitkileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Çetin ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Geçen yıl ilkini düzenlendikleri festivalin hem ülkemizde hem de uluslararası alanda büyük ses getirdiğini ve İlimize büyük katma değer sunduğunu ifade eden Festival Koordinatörü Adıyaman, festivale sektör temsilcileri ve devlet yöneticilerinin yanı sıra, şehrin tüm paydaşlarının da destek vermesinin önemine değinerek, bu yılki festivale dair bir de brifing verdi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, yurtiçi ve yurtdışından birçok tedarikçi ile tüketiciyi bir araya getiren Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivalinin bu yıl daha renkli geçeceğine inandığını belirterek, süs bitkiciliği alanında İlimizin adının ilk sırada olmasının sevindirici olduğunu belirterek, sektörün gelişimine katkı sunmak adına gerçekleştirilen bu önemli festivale dair yapılacak her türlü çalışmaya destek vereceklerini söyledi.

Geçen yıl gerçekleştirilen organizasyona dair bilgiler de alan Vali Ahmet Hamdi Nayir, İlimize ve sektöre katkı sunmak adına özverili çalışmalarından dolayı hem festival komitesini hem de sektör temsilcilerini tebrik ettiğini sözlerine ekledi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 53550 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1402 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
nurettin kartal
24.04.2019 09:50
Festivalimizin daha ikincisi düzenlenecek Festival koordinatörü sayın Remzi Adıyaman ın ve festival komitesinin eksikleri gidereceğine ve ses getirecek bir çalışma yapacaklarına inanıyorum festivali düzenleyecek herkese buradan kolaylıklar ve başarılar diliyorum . Öğr.Gör. NURETTİN KARTAL Sapanca MYO Peyzaj ve Süs Bitkileri Program Bşk.
Zümrüt Anka
23.04.2019 13:35
Çok güzel mutlaka yapılmalı, gelenekselleşmeli bu festival. Fakat daha iyi hazırlanmış, daha profesyonel bir festival olması için biraz daha gayret ve tecrübe gerekiyor sanıyorum. Festivaller ne kadar duyurulursa, ne kadar içi doldurulur, altı beslenirse ve tabi ki ne kadar iyi hazırlanırsa o kadar güzel oluyor. Umarım bu festival hak ettiği şekilde gerçekleşir ve değerini bulur.
Online Ziyaretçiler