Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 23 Nisan Salı. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:24   |   23.04.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
KORUCUK'TA TAKSİT KRİZİ

Dar gelirli vatandaşlar için yapılan toplu konutlarda yaklaşık 200 hane için taksitlerin ödenmemesi nedeniyle tahliye kararı çıkarıldı.


Yenisakarya
23 NİSAN KARDEŞLİĞİ

Uluslararası Egemenlik Haftası Halk Oyunları Festivali vesilesiyle farklı ülkelerden ve illerden ilimize gelen ekipler, Vali Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret etti. Vali Nayir, "Bugün burası Birleşmiş Milletler gibi olmuş" dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
SÖZ ÇOCUKLARIN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlanıyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara hediye ettiği bu önemli günde muhabirlerimiz sokağa çıkarak çocuklara nasıl bir gelecek hayal ettiklerini sordu.


Sakaryahalk
PROTESTO DEĞİL ORGANİZE EYLEM

CHP Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, "Yapılan sıradan bir protesto değildir. Yapılan sıradan bir provokasyon da değildir. Bu, son derece organize bir eylemdir. Bu hain saldırı, ülkemizin demokrasisine birlik ve beraberliğine ve iç huzuruna karşı yapılmıştır"dedi.


Yenigün
NAKİLDE 2.OPERASYON

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir ay önce gerçekleşen böbrek naklinin ardından, geçen hafta yapılan ikinci böbrek nakli de başarıyla sonuçlandı.


Adapostası
BELEDİYELERİN KASASI TAM TAKIR!

31 Mart yerel seçimlerinin ardından yeni göreve başlayan ilçe belediye başkanları, görevi devraldıkları başkanlardan kalan milyonlarca liralık borç yüzünden zorda. Başkanlar kendilerine bırakılane nekazın altından kalkabilmek için çıkış yolu arıyor.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 36806 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2288 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler