Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Akyazi.net'e 17.kuruluş yıl dönümü ziyaret

Akyazı belediyesi başkan vekili Mustafa Birincioğlu ve belediye özel kalem müdürü Ali Özer Akyazi.net'in 17.kuruluş yıl dönümü nedeniyle ziyarette bulundu

18:59   |   27.04.2019
Haber Resmi

 Akyazı belediye başkan vekili Mustafa Birincioğlu beraberinde belediye özel kalem müdürü Ali Özer ile birlikte 17. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Akyazi.net haber sitesi haber merkezini ziyaret ettiler.

Belediye başkan vekili Mustafa Birincioğlu ve belediye özel kalem müdürü Ali Özer'i Akyazi.net sitesi sahibi, Demirören Haber Ajansı DHA Akyazı Muhabiri, TV 264 ve Medyabar.com Akyazı temsilcisi Alaattin Onur karşıladı.


Başkan vekili Mustafa Birincioğlu ve Özel kalem müdürü Ali Özer Akyazi.net'in 17 yılını kutlarken nice 17 yıllarda hep birlikte Akyazı için çalışmalara devam edeceklerini belirttiler.

Demirören Haber Ajansı DHA Akyazı Muhabiri TV 264 ve Medyabar.com Akyazı temsilcisi Alaattin Onur yapılan ziyaretten memnu olduğunu Akyazı için iyi anlamda yapılacak ne varsa hep birlikte el ele vererek ilçemizi daha yaşanır bir şehir haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız dedi.Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 33686 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3101 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler