Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yüce A Haber'e konuştu.'Sakarya'ya hizmet için kolları sıvadık'

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, A Haber canlı yayınında 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi.

19:20   |   29.04.2019
Haber Resmi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, A Haber canlı yayınında 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte kameraların karşısına geçen Başkan Ekrem Yüce, herkesin özendiği, daha da yaşanılabilir bir Sakarya oluşturmak için kolları sıvadıklarını ve gösterilen teveccühe layık olmak adına çok çalışacaklarını söyledi.


Vakit hizmet vakti

Başkan Ekrem Yüce'nin konuşmasından satır başları şu şekilde; "Öncelik yayınımızı takip eden tüm izleyecilere selamlarımı iletmek istiyorum. 31 Mart'ta önemli bir seçimi geride bıraktık. Ben tüm Sakaryalı hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Çünkü Sakaryamız 65.04'lük oy oranıyla Büyükşehirler arasında 4. sırada yer aldı. Kızılcahamam'da da Sayın Cumhurbaşkanımızdan başarı ödülü aldık. Şimdi vakit hizmet vakti. Hemşerilerimize hizmet için kollarımızı sıvadık. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz."


Sakarya'ya yakışır projeler

"Şehrimizin 100 yıllık imar planını kapsayan proje yarışmamızı başlatacağız. Öte yandan tarım, turizm ve sanayinin merkezi olan şehrimizde bu alanlara özel master plan çalışmalarımızı başlatıyoruz. Tarımda üretim desen haritasını çıkartacağız. İlçelerimizin üretim haritasını oluşturacağız. Turizm ve sanayide de planlamalarımız olacak. Sakarya Nehri'ni şehirle barıştıracağız ve Nehir Ada projemizi hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Yatay şehircilik anlayışını sürdüreceğiz. Katlı Otoparklar inşa edeceğiz. Yine gözbebeğimiz çocuklar için Çocuk Akademisi'ni kuracağız. Doğal Yaşam ve Sağlık Vadisi ile farklı kültür ve etnik yapıların bir arada kardeşçe yaşadığı Sakarya'ya Kültür Vadisi'ni de hediye edeceğiz."


Büyük güç aldık

Kızılcahamam programını da canlı yayında değerlendiren Başkan Ekrem Yüce, "Sayın Cumhurbaşkanımızı dinledik. Talimatlarını aldık. Cumhurbaşkanımız her zaman yanımızda olduğunu ifade ederek bize büyük güç verdi. O heyecan ve gayretle çalışmalarımıza başladık. Cumhurbaşkanımızın riyasetinde şehrimizde çok farklı yatırımları, yaşanabilir bir Sakarya'yı ve herkesin gıpta ile bakabileceği bir şehri oluşturmak için kollarımızı sıvadık. Teşkilatımızın bu yönde büyük destekleri var. İl Başkanımıza, teşkilatımıza ve dava arkadaşlarımız gösterdikleri destek ve gayret dolayısıyla teşekkür ediyorum" dedi.


Destek teşekkürü

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ise; "Öncellikle seçim sonuçlarının Sakarya'mıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Cumhur İttifakı olarak seçim çalışmalarımızı çok iyi bir şekilde sonuçlandırdık. Büyükşehir Belediyesi'ni yüzde 65.04 oy oranı ile kazandık. Bu sonuçla Marmara 1.'liği olan konumumuzu korumuş olduk. Türkiye'de Büyükşehirler arasında 4. olduk. Tüm iller arasında ise 5. olduk. Sakaryalı hemşerilerimize bizlere verdikleri bu desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu başarıda katkısı olan ve bizlerle birlikte hareket eden Cumhur İttifakımızın ortağı Milliyetçi Hareket Partisi'nin bütün teşkilat üyelerine teşekkür ediyorum. 2002'den bu yana AK Parti'yi Sakarya'da birinci parti yapan çok kıymetli hemşerilerime ve aynı zamanda teşkilatlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonraki amacımız bizlere gösterilen bu teveccühe karşı çalışmalarımızı arttırarak sürdürmek olacaktır" dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 35047 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4214 kere okundu
YORUMLAR 9 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Muhsin SÜLÜN
30.04.2019 11:42
Sayın başkanım,LÜTFEN artık makamınızda oturunuz ve YİNE LÜTFEN ziyaret ve ziyaretçilerinize ara vererek biraz da mali işlere yönelirseniz çok memnun olacağız.Şehrimiz içinde aylardır ÖDEME alamayan esnaf ve doğrudan temin iş yapan ticaret ve sanayi işletmeleri var ve mağdur durumdalar.LÜTFEN yardımcı olunuz.
Adapazarli
30.04.2019 01:53
Adapazarina yapilacak projeler aciklansin cebimizden çıkan parayla neler yapılacak görelim tren getirildi 5 sene boyunca trene bakıp izleriz sonra secim zamanı koydukmu diyenler türer kapatttttttttttt
Sakarya sevdalisi
30.04.2019 01:25
Ey ekrem yüce ALLAH a nasıl hesap verecen.. reis ahde vefadan bahsetti tevazu samimiyet dedi.. bunların 3 de sende yok.. dostlarını kardeşlerini yolda bulduklarına değiştin..ALLAH var gam yok hakkını helal et diyeceğin çok insan var bunu unutma.yazdiklarimizi görmüyorsun ama olsun birileri görür sana soyle.. o belediyenin bekleme salonunda 1 aydın bekleyen kişilere bakıyorumda koltuklu bekliyorlar. ...birde bunlar meclis üyesi degilmi kene gibi belediyeye niye çökmüşler merak ettim.. hizmet et ve helallik iste vekil ken gece gündüz sana hizmet etmiş bisey beklememiş insanlardan yoksa bu halde ölürsen sıkıntı büyük..
Ülkücü Hareket
30.04.2019 01:05
Niyet önemli inşallah geçmişten ders alınarak Adapazarı merkezli tüm ilçelere gerektiği şekilde hizmet verilir,öncelikle Büyükşehir ve Adapazarı belediye binaları çağın gereksinimine uygun olarak şehre hakim herkesin kolayca ulaşabileceği bir yerde inşaa edilir Adapazarı merkezindeki okullar bir kampüs inşaa edilerek bir yerde toplanır onlardan boşalacak alanlarda katlı otopark inşaa edilebilir merkezdeki çark kışla ve askeri lojmanlar uygun yere taşınarak boşalan arazi bugünün ihtiyacına göre değerlendirilir şehrimizin en büyük eksiği raylı sistem hiç değilse çark caddesini boydan boya geçecek şekilde besmele çekilir ve zamanla şehrin her yanı raylı sistemle donatılır inşallah.
....
29.04.2019 23:21
Sağlık camiasına el atarsınız inşallah
Vatandaş...
29.04.2019 21:33
A haberi hiç bir zaman seyretmem ve güvenmem çünkü yanlı haber veriyor halkı yanıltıyor..........
Fenasi Özcakar
29.04.2019 21:32
Eski dostlarını ihmal edenleri yeni siyasi yamyamlar ham ederler. Ekrem Yüce kendisine çok güveniyor ama ne yazıkki öz güven eksikliği var cesaret desen dip yapmış. Belediyeyi perişan eden kadrolar hala görevde. SASKİ desen tam bir Krallık. Cesaret başarı getirir Korkaklık değil.
BÜYÜKŞEHRİN KÜÇÜK BİREYİ ;)
29.04.2019 21:25
BAŞKANIM..!, ZEKİ TOÇOĞLU ZAMANINDA %58 OY ALMIŞTI, 2 DÖNEM SERDİVAN, 2DÖNEMDE B.B. BAŞKANLIĞI YAPTI, HÜKÜMETİMİZİN DE DESTEĞİYLE İYİ İŞLER YAPACAĞIZ DEMİŞTİ, SONUÇ ORTADA, BAĞIMSIZ ADAY OLSA %1 BİLE OY ALAMAZ.. ÇÜNKÜ İYİ İŞLER YAPMADI YADA YAPAMADI.. YATAY MİMARİ SAFSATASINI BIRAKIN LÜTFEN.. DAHA AKILCI, GEREKLİ VE GERÇEKÇİ PROJELERE YÖNELİN.. ELİMDE HALİ HAZIRDA ŞEHRE KATMA DEĞER KATACAK 2ADET PROJE VAR BİLE.. İSTENİRSE BEDEL TALEP ETMEDEN SİZİNLE PAYLAŞABİLİRİM.. SİZİN NEDEN PROJENİZ YOKTA YARIŞMA YAPIYOSUNUZ O DA ŞAŞIRTICI Bİ KONU..! KISACASI BAŞKANLIK YAPIN, PARTİCİLİK DEĞİL, SONUNDA ŞEHRİMİZ KAZANSIN.. SİZDE OYLARINIZI SAĞLAMLAŞTIRMIŞ OLUN..
Serdivan
29.04.2019 19:57
Sayın Başkan göreceğiz bakalım aldığınız oyu hak edeceniz mi beyanat vermekle iş olmuyor yüzde 65 oyu hak edeceniz mi lafla peynir gemisi yürümez Belediye de bütçe kalmamış her yere borç !!!!!! Allah yardımcınız olsun hemşehrim ????
Online Ziyaretçiler