Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 30 Nisan Salı. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:55   |   30.04.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya
YÜCE'YE YÜZDE 65 PLAKETİ

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan en yüksek oy alan büyükşehir arasına giren Sakarya adına Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye başarı plaketi verdi.


Yenisakarya
ŞİMDİ SIRA BİZDE

A Haber'e konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, "Ülke genelinde baktığınız zaman yüzde 65,5 gibi güzel bir oy aldık, şimdi de sıra bizde. Ciddi manada omuzlarımızda bir yük var. Allah nasip ederse bu sroumluluğun karşılığını hizmet olarak geri döndüreceğiz" dedi.


Sakaryahalk
BUNALIMDAYIZ!

Bir süre banka sektöründe çalıştıktan sonra borsa yatırımlarıyla uğraşan İsmail Bozbay'ın cinnet geçirip arkadaşını, eşini ve 4 yaşındaki çocuğunu öldürmesinin üzüntüsü, acısı ve yankısı Sakarya'yı derinden sarstı. Ancak yaşanan bu acı ve üzücü olay günümüzde yaşanan bunalımın sorgulanmasına neden oldu. Pek ama ekonomik veya başka faktörlerden bunalırsak ne yapmalıyız! Bu sorunun cevabını ise bir kaç uzmana sorduk.


Adapazarı Akşam Haberleri
'YARIN NE GETİRİR BİLEMEYİZ'

Muhabirimiz R.Kaan Oktar, Pamukova'ya giderek övün ailesinin misafiri oldu. Başkan Güven Övün, eş Vildan, büyük oğlu Muhammet ve küçük oğlu Egemen ile çirkin iftiradan başkanlığa giden yolu konuştu. ve AK Parti'ye katılacağı iddialarına cevap verdi.


Yenigün
'GENÇLER İŞ BULAMIYOR'

CHP Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, milletin 31 Mart'ta tercihini yaptığını belirterek, "Türkiye İstanbul seçimini bırakıp gerçek gündeme ekonomiye dönmeli. Millet evine ekmek götüremiyor, gençler iş bulamıyor" dedi.


Adapostası
KARIN DOYMADAN KRİZ BİTMEZ!

TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar, bu krizin farkını şöyle anlattı: "Bu krizde et, meyve, sebze, ekmek herşey pahalı. Pazar yangın yeri. Krizi kısa zamanda atlatmak istiyorsak gıdayı ucuzlatmamız gerekiyor. Karnımızı doyurmadan kriz bitmez." dedi.Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 36525 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1923 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler