Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İyi Partili Dikbayır: Yalancı, iftiracı

İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın Akşener açıklamalarına çok sert bir dille cevap verdi.

12:12   |   03.05.2019
Haber Resmi

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın'ın, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yönelik, "FETÖ belgelerine göre "Kripto Abla" unvanına hak kazanan İP Müdiresi" açıklamasına İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır'dan cevap geldi.


Semih Yalçın, "Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde 2016'da ele geçirilen FETÖ belgelerine göre "Kripto Abla" unvanına hak kazanan İP Müdiresi'ne, alternatif bir siyasi proje olarak ABD desteğinde düğmesine basılan yeni oluşumun Truva atına binmesini tavsiye ediyoruz" demişti.


Ümit Dikbayır ise bu sözlere sosyal medyadan sert sözlerle cevap verdi. Dikbayır, "TBMM ne FETÖ'nün siyasi ayağını ortaya çıkaralım diye araştırma önergesi verdiğimizde niye HAYIR oyu verdiniz.Yalancı,iftiracı herif... Zaman gazetesine sahip çıkmak için İl Başkanınızı Genel Başkan yardımcınızı kim gönderdi ?" dedi.


İŞTE O PAYLAŞIM

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 33692 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6850 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
fikri yılmaz
17.05.2019 14:40
Fetö partisi...
Kesin Hüküm
03.05.2019 18:36
Nerde bu Sakarya il teşkilatı hadi cevap verin hadi çıkın bir karşı açıklama yapın ama nerde artık onların yerine cevap veren yürekli yöneticiler yok çünkü eskiden hep onlar cevap verir liderini teşkilatını savunurdu yokmu bir babayiğit cevap verecek
Online Ziyaretçiler