Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ak Parti İl Başkanından Soykan ve Ekrem'e plaket

31 Mart Yerel seçimlerinde Marmara birincisi olan Akyazı'ya İl başkanı Yunus Tever tarafından belediye başkanı ve İlçe başkanına plaket vererek teşekkür etti.

10:21   |   04.05.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

MEDYABAR.COM

AK Parti İl başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 71 il danışma meclisi toplantısında İl Başkanı Yunus Tever Akyazı ilçe teşkilatına ve belediye başkanı Bilal Soykan'a övgüler yağdırdı. Büyükşehir'de yüzde 76,08'lik oy oranıyla, ilçe belediyede yüzde 71,40'lık oy oranıyla en çok katkıda
bulunan ve tüm ilçelerimiz arasında birinci olan Akyazı İlçe teşkilatı adına İlçe başkanı Mesut Ekrem ve belediye başkanı Bilal Soykan'ı ayrı ayrı tebrik ederek birincilik plaketlerini taktim etti.

Tever ''Allah'a hamdolsun Sakarya farkını her zaman olduğu gibi 31 Mart yerel seçimlerinde de gösterdi. Aziz milletimizin partimize ve cumhur ittifakına olan sevgisi, muhabbeti ve desteği için bir kez daha tüm Sakaryalı hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum.'' diyerek sözlerini tamamladı.


Alaattin Onur/ AKYAZI

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 33133 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2713 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
kertenkele
04.05.2019 23:08
NE KATKILARI OLMUŞ ALLAH AŞKINA?..OYLARI SN.ERDOĞAN ALDI PLAKET BUNLARA VERİLDİ:..KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRLERİNİ AĞIRLAR..)
Online Ziyaretçiler