Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

MHP'lilerin Ankara çıkartmasından...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, ilçe başkanları, teşkilat yöneticileri ve 31 Mart'ta MHP'den seçilen Taraklı Belediye Başkanı ve 54 belediye meclis üyesi ile birlikte Ankara'da önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

15:27   |   05.05.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi
 16. Haber Resmi
 17. Haber Resmi
 18. Haber Resmi
 19. Haber Resmi
 20. Haber Resmi

İlk olarak Anıtkabir'e çıkan ve Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü dualarla yâd eden MHP Sakarya heyeti, MHP'nin kurucu lideri merhum Alparslan Türkeş'in kabrini de ziyaret etti. Başbuğ Türkeş, kabri başında dualar ve Kur'an tilavetiyle anıldı.


BÜLBÜL'DE EŞLİK ETTİ

Ankara'da MHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül tarafından karşılanan İl Başkanı Akar ve beraberindeki 350 kişilik heyet, daha sonra MHP Genel Merkezi'ne geçti. Akar ve ilçe başkanlarının MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ı ziyaretinin ardından Sakarya heyeti, MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından Gün Sazak Konferans Salonu'nda kabul edildi.


BAHÇELİ'YE HEDİYE TAKDİMİ

Salonu selamlayan, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ile seçilen meclis üyelerini tebrik eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, siyasi gelişmeleri değerlendirdiği konuşmasında teşkilatların fitneye karşı tedbirli olması gerektiğinin de altını çizdi. MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, ziyaretin anısına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye hediye takdim etti. 


TALİMAT VE HAYIR DUASI ALDIK

Ziyareti sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla değerlendiren Akar, "Sayın Genel Başkanımızın kabulleriyle, talimatlarını ve hayır duasını aldık.  Sakarya teşkilatı olarak, Sayın Genel Başkanımızın emir ve talimatları doğrultusunda hareket etmenin önemini ve Milliyetçi Ülkücü hareketin varlığı ile Türk milletinin ve Türkiye'nin varlığının ne denli örtüştüğünü bir kez daha idrak ettik. "Hak yok, vazife vardır" düsturuyla çıktığımız yolda feraset sahibi ülkücü kadrolarla Milliyetçi Türkiye'nin inşası için vazifemizi yerine getirerek, Türk varlığı uğruna verdiğimiz şehitlerimizin rızasını kazanma gayretinde olacağız" ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 34401 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4997 kere okundu
YORUMLAR 19 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Ekrem ÇENGEL
12.05.2019 02:35
Burdan MHP de yönetim kurullarında eskiden veya şimdiki zamanlarda görev almış veya almamış , oy vermiş veya vermemiş , küsmüş gitmiş , farklı görüşlerde olanlar dahil saçma sapan yorum yazanlar eğer ülkücülüğün tam manasıyla anlamını biliyorsanız ve O kutlu dergahtan nasibinizi almışsanız buyrun gelin teşkilata sizi dinleyelim bizede anlatın sizden öğrenelim. Burdan klavyenin arkasına farklı isimlerde fare gibi saklanıp yazı yazmayın. Ayrıca MHP ye gönül vermek ve sadakatla bağlı kalmak şahsiyetin ta kendisidir.
Emin
06.05.2019 13:01
Tencere Ankarada burdanda araç kiralayıp kapak goturmusler.El öpenleriniz çok olsun evladım.Rahmetli BAŞBUĞUM bunları görünce mezarında ters dönüyor dur herhalde.Mezarına gidip hangi yüzle ne anlatiyorlarsa.
selma guzer
06.05.2019 11:17
Bu kadro gerçek ülkücülerden oluşan bir kadro...Lider,teşkilat,doktrin düsturundan ayrılmayanların oluşturduğu bir kadro....Göğsünü gere gere bozkurtları çakan bir kadro...Olması gereken yerde,hareketin merkezinde,hareketin liderinin emrinde....Gerisi mi kıskananlar çatlasın.....
alperen
06.05.2019 10:54
Orada bir sürü MHPli var ama bir tane ÜLKÜCÜ yok...
mert saka
06.05.2019 08:03
buradan sürekli paylaşıyorum,koskoca sakaryayı yöneten toplasanız 10 kişi gerisi piyon bizimle ankara geleceksiniz bu gövde gösterisi olacak denildi ve gidildi.15-20 otobüs ankaraya gidilen günler geride kaldı,2 otobüs ancak ailelerle zor dolduruldu.bugün seçim olsa afişleri asacak adam kalmadı partide.genel merkez aslında biliyor bunları ama istikrarı bozmama adına sesini çıkarmıyor.kimse il kongresi falan beklemesin çoğunluk delege bile bulamayacakları için genel merkez izin vermedi.yarın birgün akape ortaklığı bittiğinde yine bizlerin oylarına ihtiyaçları var.SİZ RESİMLERDEKİ GÖRÜNTÜLERE KANMAYIN SADECE TRİBÜNLERE OYNUYORLAR,2 OTOBÜSÜN PARASINI BİLE ÖDEYEMEDİLER.
Mustafa Kar
06.05.2019 00:18
Merak ettim acaba ziya bey iki gün önce medyaya düşen 2017 referandumunda şehir şehir gezip hayır için oy toplanmasından ötürü acaba Devlet beyin yüzüne bakabildimi yada yüzü kızardımı son olarak serdivan teşkilatında mevcut başkan için hırsız dediniz şimdi bizden hırsıza oy istersek biz millet bize ne der dediğimizde beyler ittifak falan boş verin siz meclis üyelerine verin sözünden ötürü acaba lidere karşı gelmiş olmuyormu
Vatandaş
05.05.2019 22:19
Sadece gülüyorum:))))
SAKARİUS
05.05.2019 21:50
Dava mı güldürmeyin dava istepne olmakmı partimi kaldı yoksa bahçelinin klubümü yazıki ne yazık
Sakaryalı.
05.05.2019 21:16
Ülkücü54
05.05.2019 19:39
Menfaatçiler yorum yapmışlar:) dava adamları orda olanlar sizin gibi değiller.!!
Erol Aktunç
05.05.2019 19:25
MHP liler değil menfaatçiler çıkarma yaptı ne için ziyo beyi kurtarmak için bari sakaryada olanları anlatsaydınız liderimize .
Kesinhüküm
05.05.2019 19:23
Ne oldu yeni camili adıyla yorum yapan arkadaş korkudan yada birilerinin isteği üzerine yorumu kaldırmış yada kaldırtılmış bu kadarmi kortunda yaptığın yorumu kaldırttın daha yaptırdığınız yorumu bile savunamayanlar bunun adı acizlik değilde nedir
hasan demir
05.05.2019 18:42
Emir erleri liderleri ç. dere yapanlar , kendi kararlarını kendileri veremeyenler
Kurmay
05.05.2019 17:33
Talimatlarının tam tersini yaptığınız herkesin malumu... Değil Lidere Sadakat kendinize sadakatınız yok. Yüreğiniz, Cesaretiniz yok gerçekleri söylemeye. Referandum da HAYIRcı zihniyet bu seçimde ittifak için oy kullanmışlar mı? Gerçekleri söylesinler.
Gerçekler.asla.unutulmaz
05.05.2019 17:30
Oooo bakıyorumda referandumda hayır için gizli gizli çalışan bir MHP il başkanı ve kendi emirleri dışında hareket etmeyen bir teşkilat yapılanmaları ne olduda teşkilatçı oldunuz menfaatlariniz içinmi yoksa koltuk ve çıkarlarınız içinmi HAK YOK VAZİFE VAR kelimesinin anlamını ve açılımını sakarya halkına bir anlatırmısınız sizin maskeli yüzünüzü cümle alem bir görsün ha bu arada Abhaza tayfası ve kuklalar er yada geç bu partiden yok olacaksınız gerçek davasının peşinde olanlar bu partiye hizmet vermeye geleceklerdir biz SAKARYA halkı sizi o maskeli suratlarınızı herkese göstereceğiz inşallah gerçek hizmetkarlar oraya geçecektir.. mhp teşkilatları ozaman adam gibi adamları o partide görecektir.. il ve ilçe teşkilatları istifa istifa istifa
Mahalleli
05.05.2019 16:48
Resimlerde birsey dikkatimi cekti. Toplanti salonunun yanlizca orta kisimdaki toplulugun resmi paylasilmis. Eski den salonun tamami paylasilirdi. Nerden nereye . Birtek benmi farkettim acaba ??
Alper Tunga
05.05.2019 16:28
En son 10 otobüsle gidilen kurultaydan bu yana koskoca Sakarya ili 2 otobüse kadar düşmüştür.İsmail Küçük döneminde Adapazarı İlçesi 4 otobüs katılmıştı.Genel Başkanda eminim aradaki bu farkı salondaki azınlıktan anlamıştır.Eriyorsunuz haberiniz var mı?
Maval anlatma
05.05.2019 16:16
İşinize gelene vazife var hak var he Turgut Babaoğlu öğretti size hakkıda vazifeyide fazla taşa yapma ziya
Yenicami
05.05.2019 15:53
Bir mhp li olarak kumaşi akp olan ve il başkanllıgına asla yakıstıramadiğim birisidir.Mhp ıcındeki ayrışmalar bu baskanın atanmasından sonra olmustur selam vermeye aciz birisinin mhp il baskani olmasi cok düşündürücü
Online Ziyaretçiler