Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ali Kemal Sofu'dan vefa yemeği

Cumhur İttifakı Ak Parti Hendek Belediye Başkan adayı Ali Kemal Sofu Ak Parti Kadın Kolları ve Milliyetçi Hareket Partisi hanımları ile bir araya geldi.

16:16   |   05.05.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
Ali Kemal Sofu' nun ev sahipliğinde alabalık tesislerinde gerçekleşen programa Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın ve yönetim kurulu üyeleri ile Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisinin hanımları katıldı. Teşkilatının mensubu bayanlarına ve Cumhur İttifakına destek veren hanımlara seçim süreci içerisinde ki çalışmalarından ötürü tebrik ve teşekkür münasebetiyle bir araya gelen Sofu, hanımlar ile 31 Mart sürecinin istişare ve değerlendirmesini yaptı.
 
Ali Kemal Sofu'ya olan sevgi ve bağlılığın perçinlendiği ortamda bayanlara hitap eden Sofu "Öncellikle her birinize geçirdiğimiz süreç içerisinde ki gayretli çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Bizler bugün burada vicdanımızın rahatlığı ile bir araya geldik. Liderlerimizin İttifakına sahip çıkabilmenin şerefi ve huzuru ile davamızı şahsileştirmeden, kişisel hesaplar içerisine düşmeden yüreğimizdeki dava aşkı ve milletimize olan sevdamızla yılmadan, yorulmadan,  hep birlikte çalıştık. Özellikle siz hanımlarımızın hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bismillah diyerek sürece başladığımız ilk günden son güne kadar bu yolda beni yalnız bırakmadınız. Kapı kapı gezerek her haneye, her gönüle dokundunuz. Gece demediniz gündüz demediniz evinizi, işinizi, çocuklarınızı, eşinizi bırakarak kutlu davamız için bizimle bu yolda çalıştınız, emek verdiniz. Cumhur ittifakı çatısı altında vatan, millet, bayrak aşkıyla bir araya geldik kocaman aile olduk.  Bundan sonra ki süreçte birbirimize daha da kenetlenerek yine Hendek'imizin menfaatleri doğrultusunda, milletimizin bize verdiği mesajı çok iyi inceleyip ona göre hareket edeceğiz. Önümüzde ki süreçte, daha çok çalışacak ve milletimizin iradesini ve teveccühünü daha güçlü bir şekilde kazanacağız." dedi.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 33054 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3824 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
vatandas
09.05.2019 09:13
ilk görünce veda yemegı dıye okuyan ben degılım herhalde
Sakaryalı
07.05.2019 21:43
Hendekli Ali Kemal başkanı çok arayacak 6 ay sonra..... Dik durdu ve aslında kazandı
kertenkele
05.05.2019 21:45
parti ödemeyecek olsa,Sofu kadın kollarını yerinde ziyaret ederek teşekkür ederdi..zaten bir daha aday gösterilmeyecek,seçilememiş,neden hala masraf etsin?..ak parti'nin hanımlar'a jesti olmuş..
Hasan Tambasan
05.05.2019 20:49
Saydım 28 kişi. Bu kadar az kişinin yemek parasi cepten ödenebilir. Bu normal. Birde bazıları 400 kişiye yemek ikram ediyor. Ama para bir yerlerden ödeniyor tabi .Yiyenler de habire kofteyi götürüyor. Hiç sormuyor bu çeşmenin suyu nerden diye.Geçmiş olsun Sofuoğlu Kardesim. Allah dogruluktan ayırmasın. Seçimi sen kaybetmedin seçimi Ali Kinci ve avanesi kaybetti.
Online Ziyaretçiler