Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hüseyin Cumalı 'olağan şüpheli'

SAÜEAH'ta son aylarda yaşanan tartışmalı haberlerle ilgili haberler yapan gazeteci Hüseyin Cumalı'nın 'şüpheli' olarak ifadesi alındı

16:12   |   07.05.2019
Haber Resmi


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 2019 yılının ilk 4 ayında yaşanan 6 iddia ve skandallarla ilgili haber yapan Sakarya Halk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Sabah Gazetesi Sakarya Muhabiri Hüseyin Cumalı 'soruşturmanın gizliliğini ihlal' ettiği gerekçesiyle basın savcısına şüpheli sıfatıyla ifade verdi.


Sakarya Adliyesi'ne 'şüpheli sıfatı' ile çağrılan Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Cumalı beraberinde Sakarya Barosu Avukatı Özgür Akın ile birlikte Cumhuriyet Savcısı'na ifade verdi. Geçen 3 Mayıs günü yaptığı 'Alayı yine sus-pus' manşetiyle ilgili olarak ifadesi alınan Cumalı'ya Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 2019 yılının ilk 4 ayında yaşanan 6 olaydan 3'ü hakkında adli soruşturmanın sürdüğü ve bu nedenle 'soruşturmanın gizliliğini ihlal' söylendi. 


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 33024 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 14035 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
KİMİN İŞİNE GELMEDİ ACABA.
29.05.2019 13:32
Cumali beyin bu konu ile ilgili hangi haberi yalan çıktı, tabi ki hiç biri.Ne iddia etti ise hepsi doğru çıktı.Birilerinin işine gelmedi.Cumali bey susmayın yazın.
Cumali Reis Yürü
07.05.2019 20:44
cumali reis yürü bu alemde... sessizlere ses ol reisssss
Mehmet Aydın
07.05.2019 20:07
Basının halkı bilgilendirme hakkı engellenemez,iktidar Adaleti kullanarak işine gelmeyen konularda gizlilik kararı alarak kurtulmaya,halkın uyanmasını engellemeye çalışıyor,bu yanlış
Online Ziyaretçiler