Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ülke gündemi seçime kurban edildi

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Fahrettin Abay, seçimlerden dolayı ülkenin asli gündemleri olan ekonomi ve sosyal sıkıntılara odaklanılmadığını vurgu yaparak, “Ne yazık ki ülke ekonomisi bir seçime daha kurban edildi" dedi.

14:45   |   09.05.2019
Haber Resmi

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Fahrettin Abay, seçimlerden dolayı ülkenin asli gündemleri olan ekonomi ve sosyal sıkıntılara odaklanılmadığını vurgu yaparak, "Ne yazık ki ülke ekonomisi bir seçime daha kurban edildi. Bakınız; dolar 6.17, Euro 6,91, faiz yüzde 24,06, işsizlik yüzde 14,7, Açlık sınırı yüzde 38, yoksulluk sınırı yüzde 35 iken, esnaf her gün kepenk kaparken, sanayici kan ağlarken, ülkenin gündemi seçimle meşgul edilmemelidir. Tablo açık seçik ortada, bu duruma önlem alması gereken AK Parti'nin tavrı ise 'gerekirse ülke gitsin ama iktidar bize kalsın' mantığıdır ne yazık ki! Bu seçim de eğer ülkenin bekasına bağlanırsa işte o zaman bu ülke için yazık olur" diye konuştu.


Çözüm sandık


Abay basına yaptığı yazılı açıklamada millete seslenerek, şunları kaydetti: "Her ne yaşanırsa yaşansın, asla ve asla gelecekten ümit kesilmemelidir. Bu süreçte ülkemizi bekleyen en önemli tehlike bir takım provokasyonlar ve kışkırtmalardır. Herkes bilmeli ki, ne yaşanırsa yaşansın, tek çözüm yolu sandık ve demokrasidir. Sokaktan medet umanlara bu süreçte asla taviz verilmemelidir."

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 28112 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2289 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş
10.05.2019 02:24
Dayı yaşın olmuş 70 boşver sen siyaset işlerini kalan ömrünü gez dolaş ibadet yap bak ne güzel Ramazan ayı bol bol dua et ahiret için ... kısacası siyaset boş iş sen torun sev ailenle vakit geçir hayde selametle...
SadButTrue
09.05.2019 21:04
KOŞ ÇOBANLARA ATEŞİN BAŞINA.
Ali Kara
09.05.2019 19:40
Fahrettin abi bu işi sandık çözmez ise NEDECUZ ???
Online Ziyaretçiler