Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İki İl Başkanlığı adayı kol kola

İYİ Parti Erenler ilçe başkanlığına Ziyarette Bulunan il başkanı Selçuk Kılıçaslan ve il Sekreteri yüksel Esmeroğlu'nu Eski ilçe yöneticileri, belediye başkan adayı Olan Eski ilçe başkanı Şemsettin Duman Karşıladı.

10:08   |   10.05.2019
Haber Resmi

İYİ Parti Erenler ilçe başkanlığına Ziyarette Bulunan il başkanı Selçuk Kılıçaslan ve il Sekreteri yüksel Esmeroğlu'nu Eski ilçe yöneticileri, belediye başkan adayı Olan Eski ilçe başkanı Şemsettin Duman Karşıladı  

İl başkanlığına aday olan Duman;"İl başkanı Kılıçaslanı ağırlayan Duman ve ekibi bizler Doğrudan yanayız şayet sizlerin kongreye hazırladığınız listeye inandığımız taktirde sizinle yürümek isteriz söz alan Şemsettin Duman il başkanlığına adaylık sürecim kesinlikle siz ve ekibinize karşı olduğumdan değildir sadece siyasi arenada İYİ Partide esamesi okunmayan Teşkilatlara uğramayan şahıslar aday olunca bu kararı aldım kimsenin belli hesapları göreceği veya siyasi egolarını tatmin edeceği mecra burası değildir" dedi. "Uzun bir seçim kritiği yapan il ve ilçe yöneticileri en İYİ kadrolarla yola çıkmak istediğini ilettiler Bunun üzerine il başkanı herkese teşekkür etti sizleri birlik ve beraberlik içinde görmek beni mutlu ediyor" dedi. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 29748 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3705 kere okundu
YORUMLAR 4 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Vatandaş
18.05.2019 08:37
Utanın ya bir parti bu kadar küçük düşürülmez.Bozacının şahidi şıracı. İYİ partiye ne faydanız oldu ki?Söyledikleri sözlere bak resimde topu topu 14 kişi var. Artık bu kadarı da fazla herkes kendi yoluna gitsin.
Tarık
11.05.2019 15:11
İsmail bey iyi partiye dönüp il başkan adayı olacakmış ama serdivan ilçe başkanlığı verilmeyen aydoğan beyde ile aday olacak diyorlar :))))
Vatandaş emir
10.05.2019 22:41
Yahu bu nasıl bir komedi oyunu:)))
Vatandaş
10.05.2019 21:50
Puhaaaaa çok komikler ya:))))
Online Ziyaretçiler