Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kemal Öztürk'ün yeni adresi belli oldu

Yeni Şafak'ta yazılarına ara verilen Sakaryalı bürokrat Kemal Öztürk, Sebîlürreşad dergisinde yazmaya başlayacak.

17:55   |   10.05.2019
Haber Resmi

31 Mart yerel seçimlerinin ardından, hükümete yakın medyada da eleştiri sesleri yükseldi. Yeni Şafak yazarı ve Anadolu Ajansı'nın eski Genel Müdürü Kemal Öztürk de seçim sürecinde, AK Parti'ye dönük eleştirel yazılar kaleme almıştı. Bunun üzerine Yeni Şafak yönetimi, Kemal Öztürk'ün yazılarına ara verdi.

Yeni Şafak'ta yazılarına ara verilen Kemal Öztürk, Sebîlürreşad dergisinde yazmaya başlayacak. Sebîlürreşad, sosyal medya hesabından yaptığı duyuru da,"Yazılarıyla hakikat ve irfan yolculuğunu sürdüren değerli Kemal Öztürk beyefendi yazılarıyla bu aydan itibaren Sebilürreşad ailesinde. Kendisine yazı ailemize hoş geldiniz diyoruz. @kemalozturk2020" dedi.

Derginin bu duyurusuna Kemal Öztürk de, "@sebilurresad_d dergisini Mehmet Akif 111 yıl önce çıkardı. Aylık yeniden yayınlanıyor. Yöneticileri aradı beni: 'Bu güzide dergi tarih boyunca baskılara boyun eğmemiştir. Sesi kısılanların dergisi olmuştur. Yazılarınıza açığız' dedi. Çok onur verici. Her ay yazacağım. Hakikatın yalnız ve yılmaz savunucusu Mehmet Akif'in dergisine beni davet ettiğiniz için müteşekkirim. Hoşbulduk" şeklinde yanıt verdi.

İşte o mesajlar:

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 34630 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4537 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler