Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Şimdi bu fotoğraf konuşuluyor!

SATSO'da Komite seçimlerinde rakip olan ve yeni dönemde meclis başkanı seçilen Talip Kuriş ile Eski Başkan Mahmut Kösemusul'un Müteahhitler Birliği tarafından servis edilen fotoğraflardaki samimi görüntüleri iş dünyası kulislerini hareketlendirdi..

23:34   |   10.05.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Sakarya Müteahhitler Birliği iftar programına yoğun katılım gerçekleşti. Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve SATSO Yönetim Kurulu Eski Başkanı Mahmut Kösemusul ile çok sayıda protokol üyelerinin katıldığı iftar programındaki kareler oldukça dikkat çekiciydi..


Komite seçimlerinde rakip olan ve yeni dönemde meclis başkanı seçilen Talip Kuriş ile Eski Başkan Mahmut Kösemusul'un Müteahhitler Birliği tarafından servis edilen fotoğraflardaki samimi görüntüleri iş dünyası kulislerini hareketlendirdi..


Mevcut Başkan Akgün Altuğ'un bu görüntülerden memnun olmadığı da kulislerin ana gündemini oluşturuyor...


SATSO Yönetiminin eski dönemdeki projeleri devam ettirememesi, şehir gündeminde etkin söz sahipliğini yitirmeye başlaması ve OSB'lerdeki eski başarıları sahiplenici tutumu da eleştiri konularının başında geliyor...


İş dünyasının çatı kuruluşu olan SATSO'da önümüzdeki günlerde nasıl bir hareketlenmenin olacağı da merak ediliyor.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 34236 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 13969 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
AH MENFAAT AH
21.05.2019 19:14
oradaki resimde bir cok isim yazmıssınız ama tek baskan var oda muteahhitlrein baskanı cunki hepsi karsısında oda hesap soruyor ellerini masanın uzerine koyarak ben onu gordum birde s,z bakın nasıl gorunuyor
Varnalı Yusuf
11.05.2019 13:06
Tipik Müteahhit :)
koala
11.05.2019 12:36
Kolayı fantayla mı boykot ediyorduk yoksa artık etmiyormuyuz? katil israil - gazzeli kardeşlerimiz - kola ürünleri alıp satmıyoruz açıklamalarına ne oldu. Gazzede katliam mı bitti? kola helal sertifikasımı aldı.? içinde alkol olduğu iddiası ile şüpheli içecekler arasına girdiği söylenen içeceğin iftar sofralarında olmasının ramazan hocaları tarafından nasıl yorumlanacağıda ayrıca merak konusu.
KOMİK
11.05.2019 12:25
Sakaryam adına üzücü bir durum. 2004 den bu yana aynı isimler. 15 yıldır!.. Sakarya bu arkadaşlara mahkum mu? Tek sermayeleri her seçim dönemi birbirlerine sallayarak koltuk kapma mücadelesi. Nerede bizim gençlerimiz?
Sakarya basketbol sevdalısı
11.05.2019 11:13
Sakarya'da Akgün Altuğ kadar nankör birini görmedim 1. İlk meclis başkanı seçtik AK Parti milletvekili adayı oldu bıraktı satso üyelerini bizi sattı gitti 2. Sakarya büyükşehir basketbol takımı yöneticisi oldu federasyon yönetimine girdi takımı bıraktı takımın hali küme Düşmek üzere 3. Zengin olabilirsin Ama atasözü var biliyorsun Sıradan bir satso üyesi...
Sangarius
11.05.2019 00:13
Mahmut Kösemusul'un yenilgisini hala hazmedemeyenler var. Bırakın böyle haberleri. Akgün Altuğ kucaklayıcı ve üretken bir başkan. Böyle ayak oyunlarıyla işi olacak biri değil.
naci yanfel
10.05.2019 23:56
murat bey sakaryayı kurtar... senin vekilliğine ihtiyacımız var. hatta mr. presidant lığınıza
Mahoni
10.05.2019 23:54
SATSO yonetim kurulu baskani sayin Akgün Altuğ beyefendi son derece zeki ve kişiliği oturmuş bir insandır. Mahmut beyle ayni sofrada oturdu yok fotograflari basina sunuldu diye bunu dert edinecek adam degildir. Fakat yonetimi idaresindeki Satso da islerin pek iyiye gitmedigi aldigim duyumlarla sabittir. Zaten durumda ortada. Bir yonetimi parlatip ortaya sunan ve basari sagalayan baskan degil kadrodur. Ve Akgün Beyefendi yi yanlis yonlendiren bazi kinci gruplarinin olduğu Mahmut Beyle arasindaki soğukluğu zitlastiracak seviyeye cikaran kisilerde bir hayli fazla.
Online Ziyaretçiler