Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

'Gönül Coğrafyası'ndan faaliyet raporu

Miniklerin kalplerine dokunmaya, yüzleri güldürmeye devam eden Gönül Coğrafyası ekibi Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz projesi çerçevesinde faaliyet raporunu paylaştı.

11:31   |   11.05.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi

Kitapsız Öğrenci, Kütüphanesiz Okul İstemiyoruz! sloganıyla çalışmalarını sürdüren Gönül Coğrafyası ekibi, Hakkari ile başlayan serüvende gönül durakları Şanlıurfa, Mardin, Hatay, Diyarbakır, Afyon, Muğla, Amasya, İzmir, Konya, Muğla, Ağrı, Bingöl, Kars, Balıkesir, Van, Niğde, Iğdır, Sivas, Siirt, Batman, Gaziantep oldu. 


Aynı zamanda Sakarya içi de Çamyolu, Teketaban, Serdivan, Karasu, Pamukova ve Karapürçek'te olmak üzere okullara yardımlar gerçekleştirildi. Kütüphane, kırtasiye desteklerinin yanı sıra Hendek Melek Nişancı Huzurevi'ne ziyaret gerçekleştirilerek büyükler de unutulmadı. 


Gönül Coğrafyası ekibi koordinatörü Özcan Kocakaplan, "Çok güzel bir ekip ile kısa zamanda 23 il 32 okula yardımlarımızı gerçekleştirdik. Böyle bir projeye vesile olmak ve ekibin başını çekmek, gönlü güzel arkadaşlar ile çalışmak son derece gurur vericidir. Ekibimin mücadelesi sonucunda 8 bine yakın kitap elde ettik. Bir Kitap, Yüzlerce Tebessüm'den de feyz alarak illerimizi, okullarımızı artırmaya başladık. Büyüklerimizi de unutmayarak şehir içinde farkındalık yaratmaya çalıştık. Bu sürede emeği geçen herkese teşekkür ederim. Seneye inşallah ekibin koordinatörlüğünü Gözde Çataltaş ve Emirhan Canbaz yönetecektir. Buradan bir daha diyorum ki, KİTAPSIZ ÖĞRENCİ, KÜTÜPHANESİZ OKUL İSTEMİYORUZ!" ifadelerini kullandı. 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 34918 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 740 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler