Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 13 Mayıs Pazartesi. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:39   |   13.05.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya 
JEOTERMAL TEHLİKE!

SAÜ Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu Yiğit, tehlikeye "Bu toprakları yok ettiğimiz zaman neyle besleneceğiz?" sözleriyle işaret etti.


Yenisakarya
HAYATİ UYARI!

Türk Kızılayı Şube Başkanı Tiryaki, Ramazan'da kan bağışının düştüğünü belirterek, "Elimizdeki mevcut stoklarımız kritik seviyelerde. Sakarya genelinde 4 aylık 4 bin ünitenin altında olmamak üzere kana ihtiyacımız var. Halkımızı kan bağışına davet ediyorum"dedi.


Sakaryahalk
HALK SAĞLIĞI TEHDİT ALTINDA!

On bir ayın sultanıRamazan-ı Şerifi fırsat bilen bazı kişiler, pazar yerlerinde halk sağlığını hiçe sayarak açıkta ekmek satıyor. Üzerinde üretildiği yer ile ilgili etiketi olmayan, hijyenden uzak ve gıda tüzüğüne uygun olup olmadığı belli olmayan bu ekmek satışlarını zabıta sadece izliyor.


Yenigün
YENİ HASTANE NEREDE OLACAK?

Sakarya'daki hastanelerde yaşanan yatak sıkıntısı nedeniyle yapımı gündeme gelse de bir türlü inşaatına başlanamayan bin yataklı hastanenin yeni yerinin belirlenmesine yönelik çalışma sürüyor.


Adapazarı Akşam Haberleri
'BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ'

Şehirde gruplar halinde dolaşan Suriyeliler vatandaşları tedirgin ediyor. Önceki akşam Donatım Park'a gelen bir grup Suriyeli, havuz kenarında oturan gençlere zincir ve bıçaklarla saldırarak dehşet saçtı.


Adapostası
KONUT TAMAM SIRA TARLADA!

Konut sektöründe Arapların ilgi odağı olan başta Sapanca olmak üzere Sakarya'da şimdi de tarım arazileri kıskaçta. Sakarya'dan tarım arazisi satın almak için başvuru yağdıran Araplar fındık ve ceviz tarımına odaklanmış durumda.


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 39883 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1945 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler