Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 14 Mayıs Salı. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:41   |   14.05.2019
Haber Resmi

Bizim Sakarya 
YÜCE'DEN 'SUYA ZAM YOK' SÖZÜ

Büyükşehir Belediye Meclisi,Saski yönetimine 'Su ve atık tariflerini belirleme' yetkisi verdi. Ancak Başkan Ekrem Yüce, 'Suya zam yapılmayacağı sadece maliyet hesaplanacağını' söyledi. 


Yenisakarya

TARIMA İKİ YENİ ŞİRKET 

Büyükşehir Belediye Meclisi'nin dünkü oturumunda Fidan A.Ş nin ardından Tarım ve Sera A.Ş'nin de kurulması için adım atıldı. Sakarya'nın tarımın beşiği olduğunu belirten Başkan Yüce, Fidan A.Ş'nin Yazlık'ta belediyeye ait 8 dönümlük alan üzerinde kurulacağını söyledi. 


Sakaryahalk
İNSAN SAĞLIĞI BU KADAR UCUZ MU!

Pazar yeri,manav,kasap büfe önündeki kaldırıma konan dolap, market önleri gibi işyenden uzak açıkta satılan ekmek ile ilgili olarak dün vatandaş görüşlerini aldık. Yasa dinlemeyen satışlarla ilgili vatandaşlar, 'İnsan sağlığı bu kadar ucuz mu' dedi.


Yenigün
'ÇİFTÇİNİN KIYMETİNİ BİLİN'

Türkiye Zıraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle yaptığı açıklmada, 'Tarım demek gıda güvencesi demektir. Gıda güvencemizi sağlamak için çiftçilerimizi desteklemek zorundayız' dedi.


Adapazarı Akşam Haberleri
YENİ DÖNEMDE SUYA ZAM YOK 

Vatandaşı kara kara düşündüren su zammı SASKİ Genel Kurulu'na gelmedi. Genel Kurulda konuşan Başkan Ekrem Yüce ; 'Şehre en ucuz su ulaştıran belediyelerdeniz' dedi. 


Adapostası
'ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR ŞEHİR OLACAĞIZ'

5 ilave madde ile 55 gündem maddesinin görüşüldüğü Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nda konuşan Başkan Ekrem Yüce, " Geçmişten güç alarak şehrimizin geleceğini şekillendireceğiz. Çalışmalarımıza hızla devam ediyoruzé dedi. 


Medyabar.com editörünce derlenmiştir.


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 34162 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2219 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler