Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

ÖSYM'den KPSS için 'son gün' hatırlatması

KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı başvuru işlemleri bugün s

10:13   |   15.05.2019
Haber Resmi

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) Twitter'dan yapılan duyuruya göre, Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) A Grubu ve Öğretmenlik Alan Bilgisi Sınavı'na internet aracılığıyla yapılacak bireysel başvurular, bugün saat 23.59'da sona erecek.

Bu doğrultuda, 2019-KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür ile Eğitim Bilimleri Sınavları 14 Temmuz'da, KPSS Alan Bilgisi Sınavları 1. oturumu (kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri) ile KPSS Alan Bilgisi Sınavları 2. oturumu (hukuk, iktisat, maliye) 20 Temmuz'da, KPSS Alan Bilgisi Sınavları 3. oturumu (işletme, muhasebe, istatistik) 21 Temmuz'da, Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) ise 28 Temmuz'da yapılacak.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 114269 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1216 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
KIRKALTI
15.05.2019 14:10
KPSS YE GİRSEN NE OLUCAKKİ GİT BELEDİYENİN BİRİNE 6 AY AL ÖZEL KALEM OL MEMUR VEY AVEKİL YEĞENİ OL ERENLERDEKİ GİBİ OL MEMUR SONRA MÜDÜR HA BUNLAR İÇİN AHİRETTE Kİ KUL HAKLARIINA RAZI OLACAKSIN KATLANACAKSAN BAŞLA İŞLERE YAĞCILIĞA YARDAKÇILIĞA KPSS YE GİRMEK DE YEMEİYOR YÜKSEK PUAN ALSANDA MÜLAKATTA YİNE ARKAN DAYIN YOKSA BİTMİŞSİN SEN 95 ALSAN YEMEZLER
Online Ziyaretçiler